Stenari Ardesia obklad z přírodního kamene

Kód: 2607
Značka: Kameny.cz
1 690 Kč / vrstva 1 396,69 Kč bez DPH
Na objednávku do 14 dnů

Přírodní obkladový kámen STENARI ARDESIA, jehož materiálem je břidlice, je novým kouskem v naší široké nabídce obkladů. Břidlice Vám umožňuje pestrou škálu použití jak v interiéru, tak i exteriéru. Každý jednotlivý kus kamene je naprostým originálem s odlišnou délkou, šířkou, výškou a také barevností. Obkladový kámen je v barvě tmavě šedé až světle hnědé, celkový dojem položené obkládky působí velmi elegantním stylem a decentní kombinací barev.

Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,9 m² - 1m². Paleta obsahuje 13 vrstev, cca 13 m².

Série Stenari obsahuje celkem tři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obkladový kámen Stenari Ardesia je vyrobený z břidlice. Protože je každý kousek obkladového kamene jiný a liší jak barevností, tak velikostí, a vytváří se originální plastický vzhled. Skládaný obkladový kámen můžete použít na obložení vily či jakékoli venkovní plochy jako například fasády, garáže nebo plotu. V interiéru můžete tento přírodní obkladový kámen použít na kuchyně, jídelny, předsíně, chodby, krby a na mnoha dalších místech dle Vaší fantazie.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě či domě položit obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském domě a pěkně podtrhnou i kouzlo domku venkovského. Pokud tedy plánujete renovaci Vaší chalupy či domu, sáhněte po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci. Kámen je spolu s klackem a hlínou snad nejzákladnějším stavebním materiálem, kam až historie lidstva sahá. Kamenný obklad Stenari Ardesia zaujme každého Vašeho návštěvníka, který se to Vašeho obkladu zamiluje, ale jen tak se mu dlažba neokouká. 

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Série Stenari obsahuje celkem tři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Rozměr: 2 - 12 cm x 20 - 70 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Hnědá, Šedá
Série: Ardesia
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Váha 1 m²: cca 80 kg
Použití: Vhodné do interiéru i exteriéru
1 vrstva: = 0,9 - 1 m²
Rozměry kamene: v 2 - 12 cm x d 20 - 70 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm