Neheti Nero obklad z kamene

Kód: 393
Značka: Kameny.cz
1 990 Kč / m² 1 644,63 Kč bez DPH
Na objednávku

Mramorová interiérová mozaika Neheti Nero je vyrobená ve formátech 20 x 30 cm s tloušťkou 2cm. Přírodní mramor dodává obkladu nejen dokonalý a elegantní vzhled, ale je také velmi kvalitní. Tento kamenný obklad má velmi osobitou struktura, a tak velmi vynikne na větších plochách, kde zaujme jednoznačně dominantní postavení. Nejčastěji bývá umisťován do společenských místností, či ložnic. Díky barevnosti je také kámen velmi často volen jako designový prvek v moderních domácnostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Potřebujete oživit Váš byt či dům, ale zároveň hledáte něco kvalitního a cenově dostupného? Nabízíme Vám přírodní obkladový kámen NEHETI NERO, jehož materiálem je mramor, který se velmi často využívá jako obkladový kámen v interiérech i exteriérech. Velikost jednotlivých kamenů mramoru je 20 x 30 cm. Mramor je velmi pevný, mrazuvzdorný a má famózní zbarvení. Jelikož se jedná o materiál přírodní a ručně opracovaný, každý kus kamene je originál, což vytváří dokonalou autentičnost výsledné práce.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském bytě jako umějí i podtrhnout kouzlo moderního domu.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Obdélník
Rozměr: 20 x 30 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Šedá
Série: Nero
Tloušťka: 2 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Obsah balení: 1 m2
Rozměr: 20x30cm
Tloušťka kamene: 2 cm