Travertinový obklad Provance Crem

Kód: 1120
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m2 1 479,34 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 ks
Skladem

Kamenný obklad Provance Crem je vyroben z přírodního travertinu. Rozměry a formu skládání vymysleli naši zaměstnanci a obklad byl vytvořen na míru přímo pro naši firmu, proto tento obklad nenajdete nikde jinde. Provance je nejnovější řada travertinových obkladů a je velmi oblíbený v exteriéru i interiéru. Pro svou světlou barvu je vhodný do moderních domů a zahrad, ale novou tvář umí dát i staršímu domu, kde vytvoří příjemnou atmosféru a působí velmi elegantním stylem. Výška skladby je 5,10,15 cm.

V nové řadě elegantního travertinu Provance jsou celkem tři barevná provedení, které Vám můžeme nabídnout. Pro lepší vizuální představivost Vám můžeme doporučit zakoupení kamenných vzorků, pro porovnání barevných variant.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Renovujete dům nebo stavíte novou zahradu? Hledáte něco osobitého, moderního a kvalitního? Máme pro Vás novou řadu Provance, která nabízí tři různá barevná provedení. Provance Crem je světle béžový travertinový obklad. Má unikátní rozměry a formu skládání, které vymysleli naši zaměstnanci. Díky vyhotovení na míru přímo pro naši firmu, si můžete být jisti, že máte naprostý originál a nikde jinde stejný obklad nenajdete. 

Vztah člověka ke kameni se s letopočtem mění a nejrychleji asi před očima dnešní generace. Kamenictví, které má blízko k sochařství, bylo dříve častým a prestižním oborem. Navíc těžkým a tvrdým, což platí dodnes v přímém i přeneseném smyslu. Kámen působí v architektuře celý, tzn. nejen svou plochou, ale i tloušťkou a viditelnou hranou. Kamenná architektura není laciná z žádného úhlu pohledu a práce s kamenem je často dobrou vizitkou architekta.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Kolik přírodního kamene objednat?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2.
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Všechny kamenné obklady v sérii Provance jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Provance obsahuje celkem tři atraktivní kamenné obklady.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Patent s různými formáty
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Crem
Tloušťka: 2 - 4 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Typ balení: Kartonová krabice
Obsah balení: 0,35 m2