Travertinový obklad Provance Crem

Kód: 1120
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m2 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem

Kamenný obklad Provance Crem je vyroben z přírodního travertinu. Rozměry a formu skládání vymysleli naši zaměstnanci a obklad byl vytvořen na míru přímo pro naši firmu, proto tento obklad nenajdete nikde jinde. Provance je nejnovější řada travertinových obkladů a je velmi oblíbený v exteriéru i interiéru. Pro svou světlou barvu je vhodný do moderních domů a zahrad, ale novou tvář umí dát i staršímu domu, kde vytvoří příjemnou atmosféru a působí velmi elegantním stylem. Výška skladby je 5,10,15 cm.

V nové řadě elegantního travertinu Provance jsou celkem tři barevná provedení, které Vám můžeme nabídnout. Pro lepší vizuální představivost Vám můžeme doporučit zakoupení kamenných vzorků, pro porovnání barevných variant.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Renovujete dům nebo stavíte novou zahradu? Hledáte něco osobitého, moderního a kvalitního? Máme pro Vás novou řadu Provance, která nabízí tři různá barevná provedení. Provance Crem je světle béžový travertinový obklad. Má unikátní rozměry a formu skládání, které vymysleli naši zaměstnanci. Díky vyhotovení na míru přímo pro naši firmu, si můžete být jisti, že máte naprostý originál a nikde jinde stejný obklad nenajdete. 

Vztah člověka ke kameni se s letopočtem mění a nejrychleji asi před očima dnešní generace. Kamenictví, které má blízko k sochařství, bylo dříve častým a prestižním oborem. Navíc těžkým a tvrdým, což platí dodnes v přímém i přeneseném smyslu. Kámen působí v architektuře celý, tzn. nejen svou plochou, ale i tloušťkou a viditelnou hranou. Kamenná architektura není laciná z žádného úhlu pohledu a práce s kamenem je často dobrou vizitkou architekta.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Všechny kamenné obklady v sérii Provance jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Provance obsahuje celkem tři atraktivní kamenné obklady.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Patent s různými formáty
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Crem
Tloušťka: 2 - 4 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Typ balení: Kartonová krabice
Obsah balení: 0,35 m2