Kora Bavoria

 
Kora Bavoria - kamenný obklad
 
 

Nechte se inspirovat přírodou a osobitým vzhledem přírodního kamene. Povrch kamene je rovný, avšak vytváří dojem mírné plasticity. Barevný rozdíl mezi jednotlivými kusy dodává dlažbě či obkladu unikátní, ale elegantní styl. Tento obkladový a dlažební kámen Vám nabízí díky své umírněné a diskrétní barevnosti velký prostor pro kreativitu v interiéru. Různými barevnými doplňky a dekoračními předměty můžete doladit místnosti tak, aby byly v kombinaci se žlutým vápencem esteticky nadčasové a zároveň jste se v nich cítili příjemně. V exteriérech se kámen Kora Bavoria používá především na obklady fasád, soklů, plotů, zahradních staveb a nejvíce bývá využíván na garážových prostorech. V interiérech pak také nalezne velké uplatnění, a to především v koupelnách a společenských prostorách.

Mezi hlavní výhody kamene Kora Bavoria patří především jednoduchá údržba - lze jej vysávat či vytírat. Další výhodou je neklouzavý povrch a vysoká odolnost kamene. Kámen je lehký, tenký a vhodný pro podlahové vytápění. Výše uvedené vlastnosti dělají z kamene Kora Bavoria ideální materiál pro namáhané plochy, jako jsou koupelny a kuchyně. Při využití dlažby či obkladu ve venkovních prostorách je také velmi účinné využití vysokotlakového čističe. 

Venkovní obklad Kora Bavoria

Kora Bavoria není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

330 Kč /
 
Objednat
 

Vápencový obklad vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru. Kora Bavoria je žlutý přírodní nepravidelný obklad. Jedná se o mrazuvzdorný kámen, jehož tloušťka je 0,5 - 0,8 cm a váží 15 kg/1 m² . Díky své váze je vhodný k obkládání zateplených ploch, jako jsou fasády a sokly.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Jeden m2 materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

VZORKY si můžete objednat zde.

 

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Vápenec
Barva Žlutá
Obsah balení 1 m²
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ano
1 m² = 15 kg
Tloušťka kamene cca 0,4 - 0,8 cm
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
330 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
330 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz