Kora Bavoria - obklad

Kód: 299
Značka: Kameny.cz
330 Kč / m² 272,73 Kč bez DPH
Skladem

Vápencový obklad vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru. Kora Bavoria je žlutý přírodní nepravidelný obklad. Není vhodný na dlažbu. Jedná se o mrazuvzdorný kámen, jehož tloušťka je 0,5 - 0,8 cm a váží 15 kg/1 m² . Díky své váze je vhodný k obkládání zateplených ploch, jako jsou fasády a sokly.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Jeden m2 materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Nechte se inspirovat přírodou a osobitým vzhledem přírodního kamene. Povrch kamene je rovný, avšak vytváří dojem mírné plasticity. Barevný rozdíl mezi jednotlivými kusy dodává obkladu unikátní, ale elegantní styl. Tento obkladový kámen Vám nabízí díky své umírněné a diskrétní barevnosti velký prostor pro kreativitu v interiéru. Různými barevnými doplňky a dekoračními předměty můžete doladit místnosti tak, aby byly v kombinaci se žlutým vápencem esteticky nadčasové a zároveň jste se v nich cítili příjemně. V exteriérech se kámen Kora Bavoria používá především na obklady fasád, soklů, plotů, zahradních staveb a nejvíce bývá využíván na garážových prostorech. V interiérech pak také nalezne velké uplatnění, a to především v koupelnách a společenských prostorách.

Mezi hlavní výhody kamene Kora Bavoria patří především jednoduchá údržba. Další výhodou je neklouzavý povrch a vysoká odolnost kamene. Kámen je lehký, tenký. Výše uvedené vlastnosti dělají z kamene Kora Bavoria ideální materiál pro namáhané plochy, jako jsou koupelny a kuchyně. 

Kora Bavoria není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

K tomuto obkladu doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W  Porosil RVV
Spárovací hmota  NVL 300  NVL 300

 

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny obklady prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Béžová, Krémová, Písková, Žlutá
Tloušťka: 0,4 - 0,8 cm
Barva : Žlutá
Obsah balení: 1 m²
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
1 m²: = 15 kg