Oval Rondon

 
Obkladový kámen do obývacíp´ho pokoje
 
 
 

Jedinečný, decentní a autentický. Takový je kamenný obklad Oval Rondon z přírodního kamene. Materiálem je mramor, který dodává obkladu dokonalý vzhled, pevnost a osobitý tvar. Jednotlivé kusy mramoru jsou předchystány do modulů formátu 30 x 30 cm, které usnadňují a ulehčují pokládku, kterou zvládnete koneckonců i sami. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Plánujete renovaci Vašeho domu či bytu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Nepravidelný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří, ale dá ji i zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vašeho domu ihned zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká.

Obklad z přírodního kamene Oval Rondon

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

3 490 Kč /
 
Objednat
 

Krásná kamenná mozaika vyrobená z mramoru. Mozaika je předchystána do modulů formátu 30 x 30cm tak, aby pokládka byla velmi jednoduchá a rychlá. Designově velmi zdařílý obklad Oval Rondon se tak stane úchvatným doplňkem vašeho interiéru. Jedinečný mramor přidá mozaice na honosnosti, pevnosti, ale hlavně originalitě. Každý kus kamene je odlišně zbarven a tvarován, čímž tvoří naprostý originál. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je mramor velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér svého domu, pak Oval Rondon nelze než doporučit. 

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Rozměr 30x30cm
Obsah balení 1m2
Tloušťka bazénového lemu 1 - 1,5 cm
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
3 490 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
3 490 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz