Oval Rondon obklad z kamene

Kód: 391
Značka: Kameny.cz
3 490 Kč / m² 2 884,30 Kč bez DPH
Na objednávku

Oval Rondon je krásná kamenná mozaika vyrobená z luxusního mramoru. Mozaika je předchystána do modulů formátu 30 x 30 cm tak, aby pokládka byla velmi jednoduchá a rychlá. Designově velmi zdařilý obklad Oval Rondon se tak stane úchvatným doplňkem vašeho interiéru. Jedinečný mramor přidá mozaice na honosnosti, pevnosti, ale hlavně originalitě. Každý kus kamene je odlišně zbarven a tvarován, čímž tvoří naprostý originál. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je mramor velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér svého domu, pak Oval Rondon nelze než doporučit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný, decentní a autentický, takový je kamenný obklad Oval Rondon z přírodního kamene. Materiálem je mramor, který dodává obkladu dokonalý vzhled, pevnost a osobitý tvar. Jednotlivé kusy mramoru jsou předchystány do modulů formátu 30 x 30 cm, které usnadňují a ulehčují pokládku, kterou zvládnete koneckonců i sami. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.


Plánujete renovaci Vašeho domu či bytu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Nepravidelný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří, ale dá ji i zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vašeho domu ihned zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Béžová, Bílá, Krémová
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Rozměr : 30 x 30 cm
Obsah balení: 1 m²