Mureto Luna obkladový kámen

Kód: 272-1
Tip
Značka: Kameny.cz
1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH 1 490 Kč / 1 ks
Skladem

Mureto Luna je přírodní kamenný obklad vyrobený z kvarcitu. Pro svůj jemný vzhled a světlou barvu je jedním z nejoblíbenějších kamenných obkladů. Pro svou odolnost a barevnou stálost je jedním z nejvíce praktických kamenných obkladů. Jednotlivé kusy obkladu jsou v Z formátu v rozměrech 60 x 15 cm. Tloušťka každého modulu se pak pohybuje mezi 1 až 3 centimetry. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaných obdélníkových formátů slepených pryskyřicí dohromady. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Minimální objednatelné množství je 5 .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní kamenný obklad Mureto Luna je vyroben z kvarcitu ve světlých odstínech. Kámen disponuje jedinečným vzhledem a mrazuvzdorností, a proto je velmi vhodný do exteriéru. Velmi často bývá využíván na obklad soklů, fasád či stěn garáží a zahradních domků. Kvarcitový obklad je v kartónovém balení po 7 ks. Rozměr každého modulu osazeného obkladovým kamenem Mureto je 60 x 15 cm a jejich tloušťka se pohybuje od 1 do 3 cm.
 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Porosil RVV

 

 

Kolik přírodního kamene objednat?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2.
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 60 x 15 cm
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Luna
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Počet modulů v balení: 7 ks
Obsah balení: 0,63 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Váha 1 m²: cca 40 kg/ m²