Rock Rakon

 
Kamenný obklad - Rock Rakon
 

Vybíráte vhodný obklad domu? Renovujete zahradní prostory? Hledáte něco přírodního, elegantního a kvalitního? Sáhněte po masivní mramoru. Rock Rakon je kamenný obklad, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Velmi často bývá Rock Rakon volen pro obkládku fasád, soklů, plotů či sloupů. Díky unikátnosti každého jednoho kusu si můžete vytvořit osobitý obklad na míru i sami a nikde jinde stejnou zídku či dlažbu nenajdete. Různobarevnost spolu s odlišnou velikostí kamene tvoří ve výsledku celistvým a přírodním dojmem.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K tomuto materiálu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Exteriérový a interiérový obklad z mramoru Rock Rakon

Série Rock obsahuje celkem pět atraktivních kamenných obkladů. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 290 Kč / m2 1 290 Kč / bm 1 290 Kč / bm
 
Objednat
 

Rock Rakon je přírodní obkladový kámen vyrobený z mramoru. Lze jej použít v interiéru i exteriéru a to zejména díky pevnosti a mrazuvzdornosti mramoru. Každý kousek kamene je naprostý originál a umožňuje Vám vytvořit dokonale jedinečnou zídku, kterou nikde jinde nenajdete. Zaručujeme, že každý Váš návštěvník se do obkladu zamiluje a jen tak se neokouká. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je tento masivní mramor velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

Chci objednat vzorek obkladu Rock Rakon

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Mrazuvzdornost Ano
Váha 1 m² (při spáře 4 - 7 cm) cca 76 kg
Tloušťka obkladu cca 3 - 5 cm
Obsah balení obklad 1 m²
Obsah balení roh 0,2 m2
Obsah balení 1
 
Vyberte si typ kamene
Cena bez DPH: 1 066,12 Kč 1 066,12 Kč 1 066,12 Kč
Kód produktu: Zvolte variantu 182/OBK 182/ROH
Výrobce: Kameny.cz
Manufacturer's website: kameny.cz/
Kolik m2 potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku
1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč / m2
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz