Forest Sky obkladový kámen

Kód: 281-1212
Výprodej
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč –27 %
Obklad Forest Sky
1 790 Kč –27 % 1 290 Kč / m² 1 066,12 Kč bez DPH
Skladem

Forest Sky je přírodní obkladový kámen vyrobený z luxusního mramoru. Tento kamenný obklad je velmi vyhledávaný pro svůj jednoduchý vzhled a antracitovou barvu se světle a tmavě šedými odstíny. Obklad má typické kamenné melírování. Forest Sky obsahuje modulární obkladový kámen, ideální pro tvorbu designově hodnotných ploch v interiérech domů i v komerčních prostorech. Obklad má rozměry 55 x 15 cm a tloušťku 1 - 2 cm. Obkladový kámen z této série je také vhodný pro použití v exteriérech.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Obkladový kámen Forest Sky vyrobený z mramoru je luxusní přírodní obklad, vhodný do interiéru i exteriéru. Jednoduchý tmavý vzhled a krásná plastická struktura s typickým kamenným žebrováním a světlejšími prvky šedé barvy, dodává kamennému obkladu Forest Sky originalitu. Pro snadnou pokládku je připravený v tzv. „Z“ modulech o rozměrech 55 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Přírodní obklad Forest Sky z mramoru je velice oblíbený do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako umějí podtrhnout i kouzlo venkovské zahrádky. 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W  Fleckstop W / W Protect 

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 55 x 15 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Černá, Šedá
Série: Sky
Tloušťka: 1 - 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 55 x 15 cm
Tloušťka kamene: 1 - 2 cm
Hmotnost: cca 40 kg/ m²
Balení obsahuje: 0,495 m²