Briliant Desert obkladový kámen

Kód: 281-9
Výprodej
Značka: Kameny.cz
1 290 Kč –23 %
Briliant Desert obkladový kámen
1 290 Kč –23 % 990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Briliant Desert je přírodní obkladový kámen vyrobený z luxusního mramoru pískové barvy. Obklad je připraven v tzv. „Z“ modulech o rozměrech 60 x 15 cm, což usnadňuje jeho pokládku. Obklad se využívá jak uvnitř domu či bytu, tak ve venkovních prostorech. Skvěle vypadá v prostoru za televizí, na krbech, chodbách či společenských prostorech. Vhodný je také jako fasádní obklad, obklad altánů, balkónů. Série Briliant Desert obsahuje modulární obkladové kameny, vhodné pro tvorbu designově hodnotných ploch v interiérech domů i v komerčních prostorech.   

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Obkladový kámen Briliant Desert vyrobený z mramoru je vhodný k použití do interiéru i exteriéru. Jednoduchý jemný vzhled a krásná plastická struktura dodává kamennému obkladu Briliant Desert jedinečnost.  Pro snadnou pokládku je připravený v tzv. „Z“ modulech o rozměrech 60 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Přírodní obklad Briliant Desert z mramoru je velice oblíbený do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako umějí podtrhnout i kouzlo venkovské zahrádky. 

 K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W / W Protect 

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 60 x 15 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Písková, Žlutá
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 1 - 1,5 cm
Obsah balení: 0,54 m²
Hmotnost: cca 40 kg/ m²