Briza Medu

 
 

Briza medu je přírodní obkladový kámen, který je svými vlastnostmi vhodný do interiéru i exteriéru. V sérii Briza jsou čtyři typy obkladů, které si můžete prohlédnout na eshopu nebo přímo v naší kamenné prodejně. Briza medu je vyrobena z ruly o tloušťce 1 - 3 cm, výška každého jednotlivého kusu je 5 cm a délka je různá. To Vám umožňuje popustit uzdu Vaší fantazie a vytvořit si obklad jen a pouze dle Vašich představ. Rula je také velmi žádaná díky své mrazuvdornosti a elegantní barvě. Pokládka tohoto obkladu není vůbec náročná a je rychlá, obklad se nespáruje a zvládnete to klidně sami.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako i pěkně podtrhnou kouzlo venkovské zahrádky.

Obklad Briza Medu z přírodního kamene

 

Briza Medu není jediným produktem série Briza, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

990 Kč /
 
Objednat
 

Obkladový kámen medové barvy vhodný k použití v interiéru i exteriéru. Rulový přírodní kámen, vyznačující se svou pevností a trvanlivostí. Jedná se o velmi vyhledávaný obklad. Stejná výška jednotlivých obdélníků navíc usnadňuje a urychluje pokládku kamene, který se nemusí ani spárovat. V sérii Briza jsou čtyři různé typy Rulových obkladů, vhodných k použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Jedná se o obdélníkové pásky z přírodního kamene s různou délkou a tloušťkou. Výška kamene je vždy stejná, to dodává obkladu liniovou eleganci a dojem uspořádanosti. Jednotlivé obdélníky jsou ze čtyř stran ručně řezány. Z pohledové stany a strany, kterou je kámen lepen, jsou ručně štípány. To znamená, že obdélník má dvě pohledové strany, a my si můžeme vybrat, která se nám více líbí.

Chci objednat vzorek obkladu Briza Medu

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Rula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Tloušťka kamene 1 - 3 cm
Obsah balení 1 m²
Formát kamene 5 cm x různá délka
Váha 1 m² 39 kg
Množství na paletě 20 m²
Cena balení 990 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
990 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz