Briza Medu kamenný obklad

Kód: 276-1
Značka: Kameny.cz
990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Obkladový kámen Briza Medu je vyroben z přírodního kamene, konkrétně z ruly. Kámen je medové barvy a používá se v interiéru i exteriéru k obkladu fasád, soklů a veškerých venkovních ploch. Rulový přírodní kámen, vyznačující se svou pevností a trvanlivostí, proto se hodí i do namáhanějších prostor. Výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířky jsou 1 - 3 cm a délky jsou různé. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Briza Medu je přírodní obkladový kámen vyroben z ruly medové barvy. Vhodný je k použití do interiéru i exteriéru. Obklad je mrazuvzdorný a odolný, hodí se tedy i do namáhanějších prostor. Briza medu je vyrobena z ruly o tloušťce 1 - 3 cm, výška každého jednotlivého kusu je 5 cm a délka je různá. Pokládka tohoto obkladu není vůbec náročná a je rychlá, obklad se nespáruje a zvládnete to klidně sami.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako i pěkně podtrhnou kouzlo venkovské zahrádky.

Briza Medu není jediným produktem série Briza, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W  Porosil RVV

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Pásky
Rozměr: 5 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Hnědá
Série: Medu
Tloušťka: 1 - 3 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Obsah balení: 1 m²
Váha 1 m²: 39 kg
Množství na paletě: 20 m²