Prodejna

Stonepark.cz se mění na Seviano.cz.

 

Otevírací doba

V měsících PO-PÁ SO

Březen - Říjen 8.00 - 18.00 8.00 - 12.00
Listopad - Únor 8.00 - 16.00 9.00 - 12.00

Státní svátky zavřeno

Adresa prodejny

Bynina 195
757 01 Valašské Meziříčí
GPS: 49.4981803N, 17.9624253E

Kontakty do prodejny

Telefon:  +420 792 463 366
E-mail:

 
 
 
Google-banner-V4- 
  
Kameny.cz představují svůj areál…

V současné době působí firma Kameny.cz v rámci rozlehlého areálu, avšak ne vždy tomu tak bylo. Společnost Kameny Valašské Meziříčí začínala v roce 2000 jako iniciativa paní Mileny Hrtusové, která zahájila prodej na malém plácku pouze s velmi malým množstvím kamínků. Nicméně za pomoci jejího manžela a tří synů dokázali „plácek“ přetvořit na „plac“ a vytvořit krásný areál o rozloze 20.000 m2, jehož součástí je také velká zahrada s japonskými prvky. Ve firmě Kameny.cz tak můžete pozorovat i zakomponování bonsají a jiných tvarovaných dřevin v rámci velkého prostoru. Ve svém areálu se firma snaží ukázat lidem, jak krásné je použití kamene jak v zahradách, tak i na zdech a podlahách domů a bytů. Díky velké výstavní ploše je pro zákazníky mnohem snazší představit si, jak budou výrobky vypadat v jejich vlastních zahradách a obytných prostorech.

Zákazníci se do Kamenů.cz velmi rádi vracejí a často je baví pozorovat změny a postupné rozrůstání se krásně upravených částí obchodu. Toto rozrůstání navíc bude i nadále pokračovat, neboť se firmě podařilo odkoupit další pozemky a plánují tak výstavbu až dvojnásobně velkého areálu. Při návštěvě firmy Kameny.cz se přesvědčíte, že tento obchod není založen pouze na líbivých obrázcích daného zboží, nýbrž na reálném materiálu, který si můžete doslova osahat. Navštívíte-li tento areál, nepochybně ve vás přeskočí tvůrčí jiskra.

Interiérová prodejna 

V interiérové prodejně máme vystaveno několik desítek vzorků obkladů a dlažeb z přírodního kamene. Každý vzorek je vystaven na ploše minimálně 1m2. V moderní budově se také nachází kancelářské prostory a prostory pro řešení vašich projektů.

 

prodejna kameny - přírodní a umělý kámen

 

Výstavní plochy a exteriérová prodejna

Tisíc metrů čtverečních plných inspirace. Ve výstavních prostorách naší prodejny si můžete prohlédnout exteriérové kamenné obklady a kamenné dlažby z přírodního kamene na denním světle. Je zde také prostor vyhrazený pro fontány, které jsou zprovozněny, abyste je mohli vidět přímo za chodu. Další zajímavostí v těchto prostorách jsou thajské a vietnamské solitérní kameny a velké množství výrobků z přírodního kamene.  

obkladovy kamen prodejna kameny valašské Meziříčí

 

Japonská zahrada

Vytvořili jsme v našem areálu velkou japonskou zahradu rozléhající se na dalších 1.000 m2. V této zahradě naleznete typické prvky japonských zahrad, jako jsou velké soliterní kameny, tvarované stromy a japonské lampy. Nechybí zde ani kamenné sochy zvířat a Buddhů či nádoby cukubai. 

Pro vstup do nové japonské zahrady jsme postavili altán, který poskytuje příjemné zázemí.

 japonská zahrada Kameny

 

Skladovací prostory a manipulační plochy

Velkou část našeho areálu máme vyhrazenou pro venkovní skladovací prostory a manipulační plochy. Měsíčně v našem areálu skládáme a nakládáme několik stovek automobilů, a proto musí mít tyto prostory dostatečnou kapacitu. Ostatní plochy jsou vyhrazeny pro zákaznické parkoviště.  

 

Skladové haly 

V roce 2015 jsme postavili novou skladovací halu pro obklady a dlažby z přírodního kamene. V současné době disponujeme zastřešeným skladovacím prostorem s výměrou 1.000 m2 a plánujeme výstavbu dalších skladů.

 

Naše počátky

Naše firma Kameny.cz vznikla v roce 2000 jako ryze česká firma zabývající se maloobchodním prodejem přírodního kamene pro dům a zahradu.

Na samotném počátku byl malý skromný prodejní areál, který ve Valašském Meziříčí založila Milena Hrtusová. Do procesu podnikání se ovšem brzy zapojila celá její rodina. Synové Michal a Jan se k firmě připojili již při studiu a začali pomáhat především s prodejem a administrativní činností. Po studiích oba do společnosti naplno nastoupili. Michal se začal ještě více orientovat na péči o prodejnu a komunikaci se zákazníky a specializovat se na nové produkty, zatímco Jan se zaměřil na strategii a rozvoj firmy i její webovou prezentaci.  

Manžel Mileny Hrtusové, Josef, s jejich synem Tomášem se začali věnovat realizačním činnostem. Nyní vedou dvě skupiny kameníků zaměřujících se především na pokládku obkladů a dlažeb pro soukromé zákazníky nakupující v naší firmě Kameny.cz.    

 

Naše rozrůstání

Dobrá pověst naší firmy Kameny.cz se šířila po okolí a počet zákazníků rostl, a tak jsme mohli začít rozšiřovat nejen tým svých zaměstnanců, ale i sortiment.  Tímto neustálým rozšiřováním vznikla potřeba vybudovat nový areál i s moderní administrativní a prodejní budovou, v níž jsme vystavili velké množství obkladů a dlažeb z přírodního kamene. Zákazníci tak u nás mohou tyto materiály vidět nejen na paletách, ale také v reálných prostorech.

Postupem času se nám podařilo přikoupit i okolní pozemky, čímž se stávající rozloha zvětšila na 20.000 m2. Na nových pozemcích jsme v roce 2013 vybudovali skladovací halu, díky níž máme veškeré zboží v jednom areálu.

V roce 2014 jsme exteriérový showroom rozšířili o okrasnou kamennou zahradu s japonskými prvky. Zde jsou vystaveny solitérní kameny a výrobky do japonských zahrad. Při vstupu do zahrady byla vysazena velká japonská bonsaj, postaven altánek a zbudovány odpočinkové plochy v zeleni. V zahradě můžete vidět také tvarované tisy a krásně kvetoucí azalky.

Část venkovního showroomu jsme věnovali výstavě kamenných fontán, kamenných laviček, soch z kamene a dalších produktů. Velké prostory jsou také poskytnuty ukázce exteriérových obkladů a dlažeb.

 

Naši zákazníci

Naši firmu Kameny.cz tradičně navštěvují především lidé, kteří se rádi obklopují hezkými věcmi a přemýšlejí nad svým domem a zahradou jak z praktického, tak z estetického hlediska.

Firma Kameny.cz není ovšem prodejcem jen pro koncové spotřebitele. Kompletním vybavením pro dům, byt a zahradu zásobuje i velkoobchodní zákazníky, kterým díky svým nadstandardním odběrům může nabídnout cenové i jiné výhody. Mezi dlouholeté zákazníky společnosti Kameny.cz tak patří nejen tisíce maloobchodních klientů, ale také řada architektů, realizátorů zahrad i stavebních firem.

Tím, že zákazníci v České republice i na Slovensku čím dál více vyžadují produkty, které jsou kvalitní, trvanlivé a zároveň esteticky hodnotné, pozvedají v našich zemích kulturu bydlení a zahradničení.

 

Součástí našeho týmu je i firemní maskot a mazlíček, kterého naši zákazníci dobře znají.

_MG_6759

Naše vize

Snažíme se prezentovat nejen ukázky z našich realizací, ale především reálný materiál. Z tohoto důvodu neustále zvětšujeme výstavní plochu našeho areálu. I přes stálé rozšiřování firmy ale naší prioritou stále zůstává mít k našim zákazníkům co nejosobnější přístup a vyhovět všem jejich individuálním potřebám. Budeme rádi, když přijmete pozvání do naší prodejny ve Valašském Meziříčí. Náš tým Vás s potěšením přivítá. 

 

Milujeme přírodní kámen

Proč? Protože:

  • je to materiál po staletí utvářený přírodou, žádná umělina z továrny
  • každý kámen je naprosto originální – podobně jako otisky prstů ani dva kameny nejsou zcela identické
  • produkty, které jsou z těchto přírodních kamenů vyrobeny, jsou kvalitní, neopakovatelné a vydrží navždy
  • stejně tak i jednotlivé části kamenných lomů jsou rozdílné, proto je každý kus kamenného obkladu či dlažby zcela jedinečný (na rozdíl od imitací kamenů se žádný prvek neopakuje)
  • A navíc…! Věděli jste, že kamenné obklady, dlažby i výrobky z přírodního kamene můžete získat za srovnatelnou (a často dokonce nižší!) cenu než stejné produkty vyrobené z nešťastných napodobenin kamene? Stačí se podívat do naší nabídky :)