Prodejna

 

pásekmapa

 

prodejna_oteviraci-doba_2017-01_1

Otevírací doba v měsících:

Březen - říjen

PO - PÁ 8.00 - 18.00
SO 8.00 - 12.00

Listopad, prosinec, leden, únor

PO - PÁ 8.00 - 16.00
SO 9.00 - 12.00

Státní svátky - zavřeno

Kontakt do prodejny

tel: +420 724 520 476

e-mail: eshop@kameny.cz

Kameny.cz představují svůj areál…

V současné době působí firma Kameny.cz v rámci rozlehlého areálu, avšak ne vždy tomu tak bylo. Společnost Kameny.cz začínala před 15 lety jako iniciativa paní Mileny Hrtusové, která zahájila prodej na malém plácku pouze s velmi malým množstvím kamínků. Nicméně za pomoci jejího manžela a tří synů dokázali „plácek“ přetvořit na „plac“ a vytvořit krásný areál o rozloze 20.000 m2, jehož součástí je také velká zahrada s japonskými prvky. Ve firmě Kameny.cz tak můžete pozorovat i zakomponování bonsají a jiných tvarovaných dřevin v rámci velkého prostoru. Ve svém areálu se firma snaží ukázat lidem, jak krásné je použití kamene jak v zahradách, tak i na zdech a podlahách domů a bytů. Díky velké výstavní ploše je pro zákazníky mnohem snažší představit si, jak budou výrobky vypadat v jejich vlastních zahradách a obytných prostorech.

Zákazníci se do Kamenů.cz velmi rádi vracejí a často je baví pozorovat změny a postupné rozrůstání se krásně upravených částí obchodu. Toto rozrůstání navíc bude i nadále pokračovat, neboť se firmě podařilo odkoupit další pozemky a plánují tak výstavbu až dvojnásobně velkého areálu. Při návštěvě firmy Kameny.cz se přesvědčíte, že tento obchod není založen pouze na líbivých obrázcích daného zboží, nýbrž na reálném materiálu, který si můžete doslova osahat. Navštívíte-li tento areál, nepochybně ve vás přeskočí tvůrčí jiskra.

 

Interiérová prodejna 

V interiérové prodejně máme vystaveno několik desítek vzorků obkladů a dlažeb z přírodního kamene. Každý vzorek je vystaven na ploše minimálně 1m2. V moderní budově se také nachází kancelářské prostory a prostory pro řešení vašich projektů.

 interiérová prodejna_1

Exteriérová prodejna

Na zpevněné ploše velké přibližně 5.000 m2 se můžete pohybovat mezi vystavenými kameny a vybírat si zboží, které se vám líbí. Jistě budete překvapeni naší širokou nabídkou.

prodejna 

Výstavní plochy

Tisíc metrů čtverečních plných inspirace. Ve výstavních prostorách naší prodejny si můžete prohlédnout exteriérové obklady a dlažby z přírodního kamene na denním světle. Je zde také prostor vyhrazený pro fontány, které jsou zprovozněny, abyste je mohli vidět přímo za chodu. Další zajímavostí v těchoto prostorách jsou thajské a vietnamské soliterní kameny a velké množství výrobků z přírodního kamene.  

prodejna tabla

Japonská zahrada

Vytvořili jsme v našem areálu velkou japonskou zahradu rozléhající se na dalších 1.000 m2. V této zahradě naleznete typické prvky japonských zahrad, jako jsou velké soliterní kameny, tvarované stromy a japonské lampy. Nechybí zde ani kamenné sochy zvířat a Buddhů či nádoby cukubai. 

prodejna japonska

Vstup do japonské zahrady

Pro vstup do nové japonské zahrady jsme postavili altán, který poskytuje příjemné zázemí.

altán

Skladovací prostory a manipulační plochy

Velkou část našeho areálu máme vyhrazenou pro venkovní skladovací prostory a manipulační plochy. Měsíčně v našem areálu skládáme a nakládáme několik stovek automobilů, a proto musí mít tyto prostory dostatečnou kapacitu. Ostatní plochy jsou vyhrazeny pro zákaznické parkoviště.  

prodejna sklad

Skladové haly 

V roce 2015 jsme postavili novou skladovací halu pro obklady a dlažby z přírodního kamene. V současné době disponujeme zastřešeným skladovacím prostorem s výměrou 1.000 m2 a plánujeme výstavbu dalších skladů.

 

Prohlédněte si fotografie naší prodejny:

kolaž

Záznamy nebyly nalezeny...