Line Multi travertinový obklad

Kód: 6808
Tip
Značka: Kameny.cz
1 320 Kč / m² 1 090,91 Kč bez DPH
Na objednávku

Kamenný obklad Line Multi je vyroben z přírodního kamene konkrétně z travertinu. Přírodní kámen travertin je velmi decentní v odstínu krémové barvy, který se skvěle hodí do interiéru, ale také do exteriéru. Velikost kusů je 91,5 x 30,5 cm a tloušťka obkladu je 1,2 cm. Travertin je velmi oblíbený pro jeho snadnou pokládku a pro jednoduchou údržbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obkladový kámen Line Multi nabízíme ve velikosti 91,5 cm x 30,5 cm a tloušťka je 1,2 cm. Obklad je vyroben z přírodního travertinu ve velmi decentní krémové barvě, který se skvěle hodí do interiéru, ale také do exteriéru. Obklad je jedinečný díky své neopakovatelné barevnosti.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot. Je tedy mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. Vyniká také dobrými izolačními schopnostmi.

 K tomuto produktu doporučujeme lepidlo Keraflex Extra S1, impregnaci WProtect.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Obdelník
Rozměr: 91,5 x 30,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Multi
Materiál: Přirodní kámen
Typ kamene: Travertin
Rozměry: 91,5 x 30,5 cm
Tloušťka kamene: 1,2 cm