Travertinová dlažba/obklad výprodej - snížená jakost

Kód: 7729
Výprodej
Značka: Kameny.cz
1 290 Kč –38 % 799 Kč / m² 660,33 Kč bez DPH
Skladem

Snížená jakost - V případě snížené jakosti se může stát, že jednotlivé kusy dlažby/obkladu budou barevně více odlišné, než se očekává a mohou se na nich objevovat i drobné vady, nedokonalosti, větší míra pórovitosti, nepřesnosti v rozměrech či na povrchu. Proto doporučujeme zakoupit o 10 % materiálu navíc, protože na tyto nedostatky není brán zřetel v případě reklamace zboží zakoupeného ve snížené jakosti. 

Obklad/dlažba bude v nabídce pouze do vyprodání zásob.

Svět designu momentálně zažívá velký comeback interiérových přírodních kamenných dlažeb a obkladů. Interiérový kámen Trendo Crem, vytvoří luxusní, a přesto útulný domov. Materiálem je neodolatelný hlazený a plněný travertin (cementová výplň s odstínem kamene). Velikost této dlažby je 61 x 40,6 cm. Tloušťka dlažby je 1,2 cm. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je travertin velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Velký potenciál je nyní v neodolatelném, luxusním travertinu, který působí velmi elegantním a decentním dojmem. Kámen Trendo v odstínu Crem pro podlahy a obklad nabízíme ve velikosti 61 x 40,6 cm. Tento přírodní kámen Trendo Crem je vyroben z neodolatelného hlazeného a plněného travertinu, který dokonale vyzdobí náročná místa jako jsou koupelny a kuchyně, ale honosným dojmem působí také ve větších prostorách, kde vynikne jedinečný formát kamene. Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný interiér vytvoříme například umístěním koupelnové dlažby nebo obkladu z kamene.  Travertin má velmi široké využití, jeho půvab a eleganci podtrhnete kombinací s kamennou mozaikou.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot, čímž dokonale vytváří prostor pro podlahové vytápění a rovněž vyniká dobrými izolačními schopnostmi. Dokáže dlouho udržet teplotu, je mrazuvzdorný a mimo to, ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. 

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapegum WPS
Impregnace   Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Spárovací hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikon   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také dlažby a kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo keramika. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale také jako doplněk. Dlažba Trendo Crem je velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, úplně postačí, když po pokládce využijete impregnaci na bázi NANO technologií WProtect, která Vám bude podlahu chránit nejméně po dobu 12 až 15 let. Nejlepší variantou je také průběžná péče o kámen běžným zametáním, vysáváním, nebo vytíráním.

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

61 x 40,6 x 1,2 cm – spára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Pokládka tohoto kamene není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu nebo obklad položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

U materiálu, který byl zakoupen u nás, zajišťujeme dopravu po celé ČR a SR. Samozřejmostí je i možnost osobního vyzvednutí a samostatného odvozu. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.