Stenari Mavi obklad z přírodního kamene

Kód: 177
Značka: Kameny.cz
1 690 Kč / vrstva 1 396,69 Kč bez DPH
4 - 6 týdnů

Velmi osobitý přírodní materiál v podobě obkladu Stenari Mavi bývá využíván nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Obkladový kámen je vyrobený z ortoruly. Ta nabízí jedinečnou kombinaci odstínů šedé až rezavé barvy, která dotváří osobitý dojem celkového obkladu. Další velkou výhodou je odlišnost každého kusu kamene. Pokládka Stenari Mavi nepatří mezi nejjedodušší záležitosti, ale o to zajímavější a osobitější výsledek je. Délky, šířky a výšky jednotlivých kusů jsou rozdílné. Stenari Mavi je velmi oblíbený obkladový kámen, balený po vrstvách nebo paletách.

Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 17 vrstev, cca 14 m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Hledáte materiál velmi originálního rázu s možností volby celkového vzhledu dle Vašich představ? Stenari Mavi je vhodnou volbou přírodního materiálu z ortoruly, která je díky své mrazuvzdornosti použitelná v exteriéru i interiéru. Odlišné odstíny barev jsou velkou výhodou přírodního kamene, díky kterým je obklad jedinečný a autentický. Unikátní vzhled obkladu je dán také různými velikostmi každého kusu, jejich rozměry se pohybují v rozmezí 5 - 12 cm x 20 - 70 cm a tloušťka 3 až 5 cm. Odlišné velikosti jsou důvodem, proč pokládka Stenari je poměrně náročnou prací i časově. 

Balení tohoto obkladového kamene je možné po paletách nebo vrstvách. Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 17 vrstev, cca 14 m².

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Porosil RVV

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Rozměr: 5 - 12 cm x 20 - 70 cm
Typ kamene: Ortorula
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Série: Mavi
Tloušťka: 3 - 5 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Typ balení: Vrstva / Paleta
Množství na paletě: 17 vrstev, cca 14m²
Váha 1 m²: cca 100 - 115 kg