Stenari Mavi obklad z přírodního kamene

Kód: 177
Značka: Kameny.cz
1 690 Kč / vrstva 1 396,69 Kč bez DPH
Skladem

Velmi osobitý přírodní materiál v podobě obkladu Stenari Mavi bývá využíván nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Obkladový kámen je vyrobený z ortoruly. Ta nabízí jedinečnou kombinaci odstínů šedé až rezavé barvy, která dotváří osobitý dojem celkového obkladu. Další velkou výhodou je odlišnost každého kusu kamene. Pokládka Stenari Mavi nepatří mezi nejjedodušší záležitosti, ale o to zajímavější a osobitější výsledek je. Délky, šířky a výšky jednotlivých kusů jsou rozdílné. Stenari Mavi je velmi oblíbený obkladový kámen, balený po vrstvách nebo paletách.

Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 17 vrstev, cca 14 m².

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Maxi

Detailní informace

Detailní popis produktu

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Porosil RVV
 
 

Hledáte materiál velmi originálního rázu s možností volby celkového vzhledu dle Vašich představ. Stenari Mavi je vhodnou volbou přírodního materiálu z ortoruly, která je díky své mrazuvzdornosti použitelná v exteriéru i interiéru. Odlišné odstíny barev jsou velkou výhodou přírodního kamene, díky kterým je obklad jedinečný a autentický. Unikátní vzhled obkladu je dán také různými velikostmi každého kusu, jejich rozměry se pohybují v rozmezí 5 - 12 cm x 20 - 70 cm a tloušťka 3 až 5 cm. Odlišné velikosti jsou důvodem, proč pokládka Stenari je poměrně náročnou prací i časově. 

Balení tohoto obkladového kamene je možné po paletách nebo vrstvách. Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 17 vrstev, cca 14 m².

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Rozměr: 5 - 12 cm x 20 - 70 cm
Typ kamene: Ortorula
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Série: Mavi
Tloušťka: 3 - 5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Ortorula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Rozměr kamene: 5 - 12 cm x 20 - 70 cm
Tloušťka kamene: 3 - 5 cm
Typ balení: Vrstva / Paleta
Množství na paletě: 17 vrstev, cca 14m²
Obsah balení: 1
Váha 1 m²: cca 100 - 115 kg