Line Black kamenná mozaika

Kód: 394
Značka: Kameny.cz
1 990 Kč / m² 1 644,63 Kč bez DPH
Vyprodáno

Přírodní kamenná mozaika vyrobená z vápence. Jednotlivé kamínky jsou omílány a následně nalepeny na síťku, což podstatně usnadňuje a urychluje pokládku obkladu. Jednotlivé moduly mají rozměr 15 x 30 cm s tloušťkou kamene 1,5 cm. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Luxusní, honosná a elegantní kamenná mozaika z přírodního vápence je jednou z nejoblíbenějších obkladů. Jedná se o velmi autentický vzhled obkladů, které jsou velmi často umisťovány do náročnějších prostor jako jsou kuchyně či koupelny. Dokonale však dotváří příjemnou atmosféru i v okolí krbových kamen. Lepené moduly, na kterých jsou jednotlivé kusy kamenné mozaiky upevněny, mají rozměr 15 x 30 cm a tloušťka kamene je 1,5 cm. Díky nalepení malých kousků vápence na velké moduly je pokládka tohoto obkladu velmi rychlá a jednoduchá.

Z masivního kamene, ze kterého se kdysi budovy zdily, se dnes přešlo k obkladům, které mají budovy krášlit a chránit. U cest a chodníků dnes beton postupně nahrazuje žula. Spousty lidí má dnes zafixované, že kámen je drahý a práce s ním přináší riziko. Přesto se v minulosti, relativně i nedávné, kámen hojně používal zejména k výstavbě bankovních domů, honosných sídel ap. Co se týče barevnosti, je tuzemská nabídka ve srovnání se světem skromnější, proto bereme veškeré obkladové i dlažební kameny ze zahraničí a dnes jsou přírodní kamenné obklady využívány mnohem hojněji.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 15 x 30 cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Série: Black
Tloušťka: 1,5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Obsah balení: 0,5m2
Váha 1 m²: cca 30 kg
Rozměr: 15x30cm
Tloušťka kamene: 1,5cm