3D Crem kamenná mozaika

Kód: 395
Značka: Kameny.cz
3 290 Kč / m² 2 719,01 Kč bez DPH
Na objednávku

Krásná mozaika 3D Crem je vyrobená z přírodního kamene, konkrétně z vápence. Mozaika zdokonalí celkový design Vašeho interiéru a vytvoří velmi příjemnou atmosféru. Jednotlivé kostičky z vápence s rozměrem 2x2 cm jsou k sobě slepeny do formátu 30x30cm. Jednotlivé kostičky mají různé výšky, a proto má mozaika 3D Crem výraznou plasticitu a krásný vzhled. Mozaika je vhodnou volbou pro obklad v náročných prostorech jako jsou koupelny či kuchyně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Renovujete nebo stavíte? Hledáte materiál kvalitní a skvěle vypadající? Právě kámenný obklad je nejvhodnější volbou a také volbou v této době čím dál, tím více častější. Tato kamenná mozaika 3D Cream je stylová, elegantní a zároveň velmi kvalitní záležitost, která nechá vyniknout Vaší kreativitu. Každý kousek vápencové mozaiky má rozměr 2 x 2 cm a jsou slepeny do jednoho formátu 30 x 30 cm, které umožňuji jednodušší aplikaci. Díky různorodé výšce každého jednoho kusu kamene, vzniká jedinečná a velmi elegantní mozaika.

Vztah člověka ke kameni se s letopočtem mění a nejrychleji asi před očima dnešní generace. Kamenictví, které má blízko k sochařství, bylo dříve častým a prestižním oborem. Navíc těžkým a tvrdým, což platí dodnes v přímém i přeneseném smyslu. Kámen působí v architektuře celý, tzn. nejen svou plochou, ale i tloušťkou a viditelnou hranou. Kamenná architektura není laciná z žádného úhlu pohledu a práce s kamenem je často dobrou vizitkou architekta.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Crem
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Váha/m2: 30kg
Rozměr: 30x30cm
Tloušťka kamene: 1cm
Obsah balení: 0,9 m2