Rock Onar

 
Rock Onar - kamenný obklad
 

Masivní přírodní kamenný obklad Rock Onar, jehož materiálem je nadčasový mramor. Tento obklad nám umožňuje umístit do interiéru, ale i do exteriéru díky mrazuvzdornosti a pevnosti mramoru. Kámen je velmi unikátním stavebním materiálem, protože každý jeden kus má odlišný odstín barev a velikost. Celkový dojem obkladu Rock Onar je tedy odrazem Vaší kreativity, mramor však komponuje mohutným vzhledem, který vypadá jako by se nejednalo o obklad, ale o celé kamenné zdění a toho architekti velmi často využívají.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K tomuto materiálu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Venkovní kamenný obklad Rock Onar z mramoru

Série Rock obsahuje celkem pět atraktivních kamenných obkladů. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Chci objednat vzorek obkladu Rock Onar.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 290 Kč / m2 1 290 Kč / bm 1 290 Kč / bm
 
Objednat
 

Rock Onar je přírodní kamenný obklad vyrobený z mramoru, který pusobí velmi masivním a mohutným dojmem. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Dokonale tvoří přírodní atmosféru a vzhled při obkladu fasády, soklů, sloupů či garáží. Lze jej použít do moderního bytu i do stylové roubenky. Každý kousek mramoru je jedinečný, má jiné zbarvení i velikost. Velikosti jednotlivých kusu se pohybujou od 10 do 40 cm a tloušťka je 3 - 5 cm. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní. 

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

Chci objednat vzorek obkladu Rock Onar

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ano
Obsah balení 1
Váha 1 m² (při spáře 4 - 7 cm) cca 76 kg
Tloušťka obkladu cca 3 - 5 cm
 
Vyberte si typ kamene
Cena bez DPH: 1 066,12 Kč 1 066,12 Kč 1 066,12 Kč
Kód produktu: Zvolte variantu 180/OBK 180/ROH
Výrobce: Kameny.cz
Manufacturer's website: kameny.cz/
Kolik m2 potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku
1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč / m2
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz