Tara Crem

 
 

Tara Crem je interiérový přírodní obkladový kámen vyrobený z travertinu. Jedná se o velmi odolný kámen, zaručující obkladu odolnost a barevnou stálost. Pro jednoduchou a rychlejší pokládku jsou dané počty kusů pryskyřicí přilepeny na moduly o velikosti 53 x 17,5 cm. Tara Crem dodáváme v kartónových krabicích, které obsahují 5 kusů modulů. Světlá barva modulárního obkladu je pro interiér velmi žádaná, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor.

Travertinový obklad Tara crem bývá velmi často kombinován s dlažbami ze stejného materiálu se stejným nebo podobným zbarvením. V naší nabídce naleznete například kombinaci s dlažbami Lima Crem, Patento Crem, Rio Crem nebo Trendo Crem. Tyto kombinace naleznete také ve fotogaleriích, kde můžete vidět naše realizované projekty z travertinu.

Přírodní kamenný obklad z travertinu Tara Crem

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Chci objednat vzorek obkladu Tara Crem.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

 

1 790 Kč /
 
Objednat
 

Přírodní kamenné obklady ze série Tara jsou předpřipraveny v modulech tak, aby byla práce s pokládkou snadná a rychlá. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaného kamene do tvaru obdélníků. Obdélníky jsou následně slepeny pryskyřicí do modulů tvaru „Z“. Tím se usnadní práce s konečnou pokládkou obkladu. Kamenné obklady série TARA jsou velmi oblíbené díky mírné plasticitě a designové lehkosti, která vyčaruje efekt luxusního prostoru na každé ploše, kterou je travertin obložen. Přírodní kámen, ze kterého jsou jednotlivé moduly vyrobeny, je jedním z nejpopulárnějších typů horniny.

Série Tara obsahuje celkem tři různé obklady Tara Aurum, Tara Crem a Tara Multi.

Chci objednat vzorek obkladu Tara Crem.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ materiálu Travertin
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 53 cm - 17,5 cm
Tloušťka kamene 2 cm
Obsah balení 0,46 m²
Počet modulů v balení 5 ks
Typ balení Kartonová krabice
Váha 1 m² 47 kg
Cena za balení 823,40 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 790 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 790 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz