Tara Crem travertinový obklad

Kód: 438
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m² 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem

Obkladový kámen Tara Crem je vyroben z luxusního travertinu. Vyznačuje se mírnou plasticitou a designovou lehkostí, která vyčaruje efekt luxusního prostoru v každé domácnosti. Přírodní kámen travertin, ze kterého jsou jednotlivé moduly vyrobeny, je jedním z nejpopulárnějších typů kamene.

Přírodní kamenné obklady ze série Tara jsou předpřipraveny v modulech tak, aby byla práce s pokládkou snadná a rychlá. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaného kamene do tvaru obdélníků. Obdélníky jsou následně slepeny pryskyřicí do modulů tvaru „Z“. Tím se usnadní práce s konečnou pokládkou obkladu. Kamenné obklady série TARA jsou velmi oblíbené díky mírné plasticitě a designové lehkosti, která vyčaruje efekt luxusního prostoru na každé ploše, kterou je travertin obložen. Přírodní kámen, ze kterého jsou jednotlivé moduly vyrobeny, je jedním z nejpopulárnějších typů horniny.

Série Tara obsahuje celkem tři různé obklady Tara Aurum, Tara Crem a Tara Multi.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Tara Crem je interiérový i exteriérový přírodní obkladový kámen vyrobený z travertinu. Jedná se o velmi odolný kámen, zaručující obkladu odolnost a barevnou stálost. Pro jednoduchou a rychlejší pokládku jsou dané počty kusů pryskyřicí přilepeny na moduly o velikosti 53 x 17,5 cm. Tara Crem dodáváme v kartónových krabicích, které obsahují 5 kusů modulů. Světlá barva modulárního obkladu je pro interiér velmi žádaná, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Travertinový obklad Tara Crem bývá velmi často kombinován s dlažbami ze stejného materiálu se stejným nebo podobným zbarvením. V naší nabídce naleznete například kombinaci s dlažbami Lima Multi, Rio Crem nebo Trendo Crem. Tyto kombinace naleznete také ve fotogaleriích, kde můžete vidět naše realizované projekty z travertinu.

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 53 cm x 17,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Crem
Tloušťka: 2 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Váha 1 m²: 47 kg