Marble Line kamenná mozaika

Kód: 1256
Značka: Kameny.cz
2 590 Kč / m² 2 140,50 Kč bez DPH 2 590 Kč / 1 ks
Na objednávku

Mozaika Marble Line je obkladový kámen vyrobený z mramoru. Barva obkladu je bílo-šedá a pro snadnou pokládku je vše připraveno v modulech o velikosti 30,5 x 30,5 cm. Luxusní mramorovou mozaiku můžete použít do interiéru i do exteriéru. Krásně vypadá v obývacích pokojích, v okolí za televizí, v koupelná či kuchyních. Jedno bale ní obsahuje 0,47 m². 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mramorová mozaika Marble Line z přírodního kamene je jedinečná svou barvou, tvarem i strukturou. Povrch jednotlivých kusů mramoru je zaleštěný a barva je bílo - šedá. Tuto mozaiku řadíme do modulových obkladů - je připravena v modulech 30,5 x 30,5 cm pro snadnou pokládku. Využití této kamenné mozaiky je převážně v interiéru, ale je možné ji použít i do exteriéru. 

Pro dokonalý a elegantní vzhled bývá tato mozaika Marble Line velmi často umisťována do koupelen a kuchyní.

Fotografie jsou pořízeny na realizacích, které zhotovil tým našich profesionálních kameníků s mnohaletými zkušenostmi.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30,5 x 30,5 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Bílá, Bílošedá, Šedá
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Barva: Bílo - šedá
Obsah balení: 0,47 m²
Rozměr: 30,5 x 30, 5 cm