Mozaika Marble Line

 
mozaika z kamene bílý mramor
 

Mramorová mozaika Marble Line z přírodního kamene je jedinečná svou barvou, tvarem i strukturou. Povrch jednolivých kusů mramoru je zaleštěný a barva je bílo - šedá. Tuto mozaiku řadíme do modulových obkladů - je připravená v modulech 30,5 x 30,5 cm pro snadnou pokládku. Využítí této kamenné mozaiky je převážně v interiéru, ale je možné ji použít i do exteriéru. 

Pro dokonalý a elegantní vzhled bývá tato mozaika Marble Line velmi často umisťována do koupelen a kuchyní.

Mramový obklad mozaika Marble Line

Fotografie jsou pořízeny na realizacích, které zhotovil tým našich profesionálních kameníků s mnohaletými zkušenostmi.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

2 590 Kč /
 
Objednat
 

Mozaika Marble Line je obkladový kámen vyrobený z mramoru. Barva obkladu je bílo-šedá a pro snadnou podkládku je vše připraveno v modulech o velikosti 30,5 x 30, 5 cm. Luxusní mramorovou mozaiku můžete použít do interiéru i do exteriéru. Jedno balení obsahuje 0,47m². 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Barva Bílo - šedá
Obsah balení 0,47 m²
Cena za balení 1 217,30 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
2 590 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
2 590 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz