Brana Medu

 
Obkladový kámen Brana Medu
 

Brana Medu je páskovaný rulový přírodní kámen. Každý kámen se pokládá samostatně a jeho barevnost je zlatavá až zlatožlutá. Obkladový kámen Brana Medu je možné použít do interiéru i do exteriéru. Díky svému jedinečnému vzhledu každého kusu kamene vytvoříte obklad dokonale autentický a originální. Výška obkladového kamene je 20 cm, tloušťka 1 - 3 cm a délka je různá. Rula je velmi oblíbená zejména kvůli své mrazuvzdornosti, tvrdosti a originálnímu vzhledu.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Kamenný obklad Brana Medu

Brana Medu není jediným produktem série Brana, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

990 Kč /
 
Objednat
 

Zlatožluté rulové pásky vhodné k obkladu vyzděných zídek, soklů, fasád nebo také interiérových prostor. Jedná se o přírodní kámen ořezávaný ze čtyř stran se stejnými výškami. Výška tohoto obkladového kamene je 20 cm, šířka je v rozmezí 1 - 3 cm a délky jsou různé. Kámen je mrazuvzdorný a není potřeba jej spárovat. Hmotnost tohoto obkladového kamene je přibližně 55 kg/m².

Chci objednat vzorek obkladu Brana Medu

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Rula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Tloušťka kamene 1 - 3 cm
Obsah balení 1 m²
Formát kamene 20 cm x různá délka
Váha 1 m² 50 kg
Množství na paletě 20 m²
Cena balení 990 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
990 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz