Rock Grey

 
Obkladový kámen - Rock Grey
 
 
 

Rock Grey je obkladový kámen z mramoru, působící masivním dojmem. Lze jej použít do moderního bytu i do stylové roubenky. Oblíbený je tento obklad na fasády, kamenné ploty či gabiony. Tloušťka kamene je 3 - 5 cm, délka je různá, od 10 cm až po 40 cm. Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K tomuto materiálu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Masivní mramorový obklad Rock grey

Série Rock obsahuje celkem pět atraktivních kamenných obkladů. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Chci objednat vzorek obkladu Rock Grey.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 290 Kč / m2 1 290 Kč / bm 1 290 Kč / bm
 
Objednat
 

Rock Grey je přírodní obkladový kámen vyrobený z mramoru. Lze jej použít v interiéru i exteriéru, ale díky svému mohutnému vzhledu je častěji umisťován a využíván do obkladu exteriérových, jako například fasády, obklady plotů, soklů, sloupů nebo garáží. Díky různorodosti každého kusu kamene můžete vytvořit  velmi osobitý a nápaditý design, který nikde jinde nenajdete. Jednotlivé kusu obkladu jsou tlusté 3 - 5 cm a jejich délka se může pohybovat od 10 do 40 cm.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

Chci objednat vzorek obkladu Rock Grey

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ano
Tloušťka kamene 3 - 5 cm
Délka kamene 10 - 40 cm
Obsah balení 1
Váha 1 m² (při spáře 4 - 7 cm) cca 76 kg
Tloušťka obkladu cca 3 - 5 cm
 
Vyberte si typ kamene
Cena bez DPH: 1 066,12 Kč 1 066,12 Kč 1 066,12 Kč
Kód produktu: Zvolte variantu 184/OBK 184/ROH
Výrobce: Kameny.cz
Manufacturer's website: kameny.cz/
Kolik m2 potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku
1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč / m2
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 290 Kč 1 290 Kč 1 290 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz