3D Black kamenná mozaika

Kód: 397
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč / m² 1 892,56 Kč bez DPH
Na objednávku

Luxusní mozaika 3D Black vyrobená z přírodního kamene dokonale padne Vašemu novému bydlení. Využitím toho nejkvalitnějšího materiálu dosáhnete v interiéru dokonalého a autentického vzhledu, který dotvoří uklidněnou a příjemnou atmosféru Vašeho domova. Výběr kamenné mozaiky například ke krbu, nebo do kuchyně a koupelny docílíte dokonalé elegance. Jednotlivé kostičky z mramoru s rozměrem 2 x 2cm jsou k sobě slepeny do formátu 30 x 30cm.  Kostičky mají různé výšky, proto má mozaika 3D Black výraznou plasticitu a krásný vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Elegantní a osobitá kamenná mozaika 3D Black, která se nejčastěji užívá v náročných prostorách kuchyní a koupelen. Celistvý dojem vzniká různorodostí každého kusu mozaiky, každá kostička má odlišnou barvu i velikost. Jednotlivé kousky mají rozměr 2 x 2 cm a jsou k sobě slepeny do formátu 30 x 30 cm, výška je různá. Skvělým dojmem působí také v blízkosti krbu, či v kombinaci se dřevem. Příbuznost dřeva a kamene plyne z toho, že jde o ryze přírodní produkty. A to se nápadně projevuje i ve způsobu jejich architektonické aplikace. Právě v kombinaci dřeva působí tento kámen opravdu velmi elegantním celistvým dojmem.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Šedá
Série: Black
Tloušťka: 2,5 - 3 cm
Typ kamene: Mramor
Obsah balení: 0,9 m2
Váha: 50kg/m2
Rozměr kamene: 30 x 30 cm
Tloušťka kamene: 2,5-3cm