Oval Black

 
mozaika z mramoru černá
 
 
 

Oval Black je luxusní obkladový kámen z přírodního kamene. Mozaika Oval Black se používá především v interiéru a materiálem je Mramor. Pro snadnou pokládku jsou moduly připravené ve formátu 30 x 30 cm, díky kterým je pokládka velmi rychlá. Jedinečný a autentický vzhled mramoru působí velmi elegantním dojmem. Obklad z kamene bývá velmi často umisťován nejen do prostor koupelen a kuchyní, ale i do společenských prostor nebo do okolí krbů.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Přírodní obklad z kamene Oval Black

Fotografie jsou pořízeny na realizacích, kde jsem dodávali přírodní kámen nebo které zhotovil tým našich profesionálních kameníků s mnohaletými zkušenostmi.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

3 490 Kč /
 
Objednat
 

Mramorová mozaika Oval Black z přírodního kamene je prodávána v jednotlivých modulech ve formátu 30 x 30 cm tak, aby se daly jednoduše obkládlat i větší plochy. Díky brilantní originalitě každého jednoho kusu kamene vytváří mramorová mozaika dokonalou harmonii a autentičnost. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Obsah balení 1m2
Rozměr 30x30cm
Tloušťka kamene 1-1,5cm
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
3 490 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
3 490 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz