Oval Black obklad z kamene

Kód: 392
Značka: Kameny.cz
3 490 Kč / m² 2 884,30 Kč bez DPH
Na objednávku

Mramorová mozaika Oval Black z přírodního kamene je prodávána v jednotlivých modulech ve formátu 30 x 30 cm tak, aby se daly jednoduše obkládat i větší plochy. Díky brilantní originalitě každého jednoho kusu kamene vytváří mramorová mozaika dokonalou harmonii a autentičnost. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oval Black je luxusní obkladový kámen z přírodního kamene. Mozaika Oval Black se používá především v interiéru a materiálem je mramor. Pro snadnou pokládku jsou moduly připravené ve formátu 30 x 30 cm, díky kterým je pokládka velmi rychlá. Jedinečný a autentický vzhled mramoru působí velmi elegantním dojmem. Obklad z kamene bývá velmi často umisťován nejen do prostor koupelen a kuchyní, ale i do společenských prostor nebo do okolí krbů.

Fotografie jsou pořízeny na realizacích, kde jsme dodávali přírodní kámen nebo které zhotovil tým našich profesionálních kameníků s mnohaletými zkušenostmi.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete pro osobní vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Šedá
Série: Black
Tloušťka: 1 cm
Obsah balení: 1 m²