Fileti Mavi obkladový kámen - vrstva až 0,9 m2

Kód: 103
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / vrstva až 0,9 m2 983,47 Kč bez DPH 1 322,22 Kč / 1 m2
Skladem

Fileti Mavi je velmi oblíbený přírodní kamenný obklad vyrobený z ortoruly. Jedná se o skládaný kámen, jednotlivé kusy mají seříznutou zadní stranu tak, aby se daly lepit na zeď. K lepení doporučujeme lepidlo Unilep. Každý kus skládaného obkladového kamene má rozdílnou výšku, šířku a tloušťku. Fileti Mavi je balený po vrstvách nebo po paletách. Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 20 vrstev, cca 17 m². Vrstva 70 kg. 

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Maxi 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Obkladový kámen Fileti Mavi je vyrobený z ruly. Protože je každý kousek obkladového kamene jiný a liší se jak barevností, tak velikostí, a vytváří se originální plastický vzhled. Skládaný obkladový kámen můžete použít na obložení vily či jakékoli venkovní plochy jako například fasády, garáže nebo plotu. V Interiéru můžete tento přírodní obkladový kámen použít na kuchyně, jídelny, předsíně, chodby, krby a na mnoha dalších místech dle Vaší fantazie.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě či domě položit obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském domě a pěkně podtrhnou i kouzlo domku venkovského. Pokud tedy plánujete renovaci Vaší chalupy či domu, sáhněte po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci. Kamenný obklad Fileti Mavi zaujme každého Vašeho návštěvníka, který se to Vašeho obkladu zamiluje, ale jen tak se mu dlažba neokouká.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W  Porosil RVV

 

K tomuto materiálu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Fileti Mavi není jediným produktem série Fileti, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Pásky
Rozměr: 2 - 4 cm x 10 - 50 cm
Typ kamene: Ortorula
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Série: Mavi
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Ortorula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr kamene: 2 - 4 cm x 10 - 50 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Množství na paletě: 20 vrstev, cca 17m²
Obsah balení: 1
Váha 1 m²: cca 70 kg