Fileti Mavi

 
 
 

Obkladový kámen Fileti Mavi je vyrobený z ruly. Protože je každý kousek obkladového kamene jiný a liší jak barevností, tak velikostí, a vytváří se originální plastický vzhled. Skládaný obkladový kámen můžete použít na obložení vily či jakékoli venkovní plochy jako například fasády, garáže nebo plotu. V Interiéru můžete tento přírodní obkladový kámen použít na kuchyně, jídelny, předsíně, chodby, krby a na mnoha dalších místech dle Vaší fantazie.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě či domě položit obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském domě a pěkně podtrhnou i kouzlo domku venkovského. Pokud tedy plánujete renovaci Vaší chalupy či domu, sáhněte po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci. Kámen je spolu s klackem a hlínou snad nejzákladnějším stavebním materiálem, kam až historie lidstva sahá. Kamenný obklad Fileti Mavi zaujme každého Vašeho návštěvníka, který se to Vašeho obkladu zamiluje, ale jen tak se mu dlažba neokouká.

Přírodní kamenný obklad Fileti Mavi

 

990 Kč / vrstva
 
Objednat
 

Fileti Mavi je velmi oblíbený přírodní kamenný obklad vyrobený z ortoruly. Jednotlivé kusy mají seříznutou zadní stranu tak, aby se daly lepit na zeď. K lepení doporučujeme lepidlo Unilep. Každý kus skládaného obkladového kamene má rozdílnou výšku, šířku a tloušťku. Fileti Mavi je balený po vrstvách nebo po paletách. Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 20 vrstev, cca 17 m².

Chci objednat vzorek obkladu Fileti Mavi

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Ortorula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr kamene 2 - 4 cm x 20 - 70 cm
Tloušťka kamene 2 - 4 cm
Typ balení Vrstva / Paleta
Množství na paletě 20 vrstev, cca 17m²
Cena za balení 990 Kč s DPH
Obsah balení 1
Váha 1 m² cca 80 kg
 
Kolik vrstva potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
990 Kč / vrstva
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz