Obkladový kámen Fileti Mavi

Kód: 103
Značka: Kameny.cz
990 Kč / vrstva 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Fileti Mavi je velmi oblíbený přírodní kamenný obklad vyrobený z ortoruly. Jednotlivé kusy mají seříznutou zadní stranu tak, aby se daly lepit na zeď. K lepení doporučujeme lepidlo Unilep. Každý kus skládaného obkladového kamene má rozdílnou výšku, šířku a tloušťku. Fileti Mavi je balený po vrstvách nebo po paletách. Jedna vrstva  = 1m x 1m na paletě a obloží cca 0,8 - 0,9 m². Paleta obsahuje 20 vrstev, cca 17 m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Obkladový kámen Fileti Mavi je vyrobený z ruly. Protože je každý kousek obkladového kamene jiný a liší jak barevností, tak velikostí, a vytváří se originální plastický vzhled. Skládaný obkladový kámen můžete použít na obložení vily či jakékoli venkovní plochy jako například fasády, garáže nebo plotu. V Interiéru můžete tento přírodní obkladový kámen použít na kuchyně, jídelny, předsíně, chodby, krby a na mnoha dalších místech dle Vaší fantazie.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě či domě položit obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském domě a pěkně podtrhnou i kouzlo domku venkovského. Pokud tedy plánujete renovaci Vaší chalupy či domu, sáhněte po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci. Kámen je spolu s klackem a hlínou snad nejzákladnějším stavebním materiálem, kam až historie lidstva sahá. Kamenný obklad Fileti Mavi zaujme každého Vašeho návštěvníka, který se to Vašeho obkladu zamiluje, ale jen tak se mu dlažba neokouká.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Pásky
Rozměr: 2 - 4 cm x 20 - 70 cm
Typ kamene: Ortorula
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Série: Mavi
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Ortorula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr kamene: 2 - 4 cm x 20 - 70 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Typ balení: Vrstva / Paleta
Množství na paletě: 20 vrstev, cca 17m²
Cena za balení: 990 Kč s DPH
Obsah balení: 1
Váha 1 m²: cca 80 kg