Mureto Fox obkladový kámen

Kód: 272-4
Značka: Kameny.cz
1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Mureto Fox je modulový přírodní kamenný obklad vyrobený z břidlice s obsahem limonitu. Rozměr obkladu je 60 x 15 cm a tloušťka 1 - 3 cm. Díky své rezavé - rusty barvě je velmi vhodným obkladem na fasády domů, sokly a ploty. Lze jej také použít v interiérech domů a bytů, a to zejména na krby a plochy ve společenských místnostech.

Jedná se o ručně řezaný přírodní obkladový kámen. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaných obdélníkových formátů, pryskyřicí slepených dohromady. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

 

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Obkladový kámen Mureto Fox je vyrobený z rezavé - rusty břidlice. Kamenné obklady jsou připravené v modulem o rozměru 60 x 15 cm a umožňují tedy snadnou pokládku s takřka neviditelnými přechody. Z tohoto luxusního přírodního kamene je možné obložit fasádu, krb a velice oblíbený je i v interiéru na stěny, schodiště i obývací pokoje. Krásný přírodní obklad Mureto fox je díky své rezavé - rusty barevnosti jedinečný a nadčasový.
 

Vztah člověka ke kameni se s letopočtem mění a nejrychleji asi před očima dnešní generace. Kamenictví, které má blízko k sochařství, bylo dříve častým a prestižním oborem. Navíc těžkým a tvrdým, což platí dodnes v přímém i přeneseném smyslu. Kámen působí v architektuře celý, tzn. nejen svou plochou, ale i tloušťkou a viditelnou hranou. Kamenná architektura není laciná z žádného úhlu pohledu a práce s kamenem je často dobrou vizitkou architekta.

Všechny kamenné obklady v sérii Mureto jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Mureto obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   MN Schieferol / BWT Protect  Porosil RVV / BWT Protect 

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 60 x 15 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Série: Fox
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice s obsahem limonitu
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 0,63 m²
Typ balení: Kartonová krabice