Mureto Fox - obkladový kámen

 
Mureto Fox kamenný obklad
 
 
 

Obkladový kámen Mureto Fox je vyrobený z rezavé - rusty břidlice. Kamenné obklady jsou připravené v modulem o rozměru 60 x 15 cm a umožňují tedy snadnou pokládku s takřka neviditelnými přechody. Z tohoto luxusního přírodního kamene je možné obložit fasádu, krb a velice oblíbený je i v interiéru na stěny, schodiště i obývací pokoje. Krásný přírodní obklad Mureto fox je díky své rézavé - rusty barevnosti jedinečný a nadčasový.

Vztah člověka ke kameni se s letopočtem mění a nejrychleji asi před očima dnešní generace. Kamenictví, které má blízko k sochařství, bylo dříve častým a prestižním oborem. Navíc těžkým a tvrdým, což platí dodnes v přímém i přeneseném smyslu. Kámen působí v architektuře celý, tzn. nejen svou plochou, ale i tloušťkou a viditelnou hranou. Kamenná architektura není laciná z žádného úhlu pohledu a práce s kamenem je často dobrou vizitkou architekta.

Obklad z přírodního kamene Mureto Fox

Všechny kamenné obklady v sérii Mureto jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Mureto obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

Chci objednat vzorek obkladu Mureto Fox

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 190 Kč /
 
Objednat
 

Mureto Fox je modulový přírodní kamenný obklad vyrobený z břidlice s obsahem limonitu. Díky své rezavé - rusty barvě je velmi vhodným obkladem na fasády domů, sokly a ploty. Lze jej také použít v interiérech domů a bytů, a to zejména na krby a plochy ve společenských místnostech.

Jedná se o ručně řezaný přírodní obkladový kámen. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaných obdélníkových formátů, pryskyřicí slepených dohromady. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Všechny kamenné obklady v sérii Mureto jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Mureto obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

Chci objednat vzorek obkladu Mureto Fox

mureto fox

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Břidlice s obsahem limonitu
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 60 x 15 cm
Tloušťka kamene 1 - 3 cm
Počet modulů v balení 7 ks
Obsah balení 0,63 m²
Typ balení Kartonová krabice
Cena za balení 749,70 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 190 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 190 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz