Premium Fox obkladový kámen

Kód: 273-4
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč / m² 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem

Premium Fox je přírodní obkladový kámen vyrobený z břidlice hnědé barvy s obsahem limonitu. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Díky své odolnosti je vhodný jako fasádní obklad, obklad soklů či plotů. Kamenný obklad je připraven v jednotlivých modulech, což velmi usnadňuje a urychluje pokládku. Jednotlivé moduly ve formě obdélníků 60 x 15 cm se skládají z formátů slepených dohromady pryskyřicí. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 
Obkladový kámen Premium Fox je vyrobený z přírodního kamene, z hnědo břidlice. Pro snadnou pokládku je tento obkladový kámen připravený v obdélníkových modulech o rozměrech 60 x 15 cm. Kámen na ploše vypadá celistvě a neopakují se v něm žádné vzory. Přírodní obklad Premium Fox z hnědé břidlice můžete použít do interiéru i exteriéru. Velice oblíbený je do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace  MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 

 

 Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 60 x 15 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Oranžová, Šedá
Série: Fox
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice s obsahem limonitu
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu - obdélník: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Obsah balení: 0,45 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Váha 1 m²: 65 kg