Premium Fox

 
 

Obkladový kámen Premium Fox z hnědé břidlice je vyrobený z přírodního kamene. Pro snadnou pokládku je tento obkladový kámen připravený v obdélníkových modulech o rozměrech 55 x 15 cm. Kámen na ploše vypadá celistvě a neopakují se v něm žádné vzory. Přírodní obklad Premium Fox z hnědé břidlice můžete použít do interiéru i exteriéru. Velice oblíbený je do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory,  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

 

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Série Prémium obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Chci objednat vzorek obkladu Premium Fox

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 790 Kč /
 
Objednat
 

Premium Fox je přírodní obkladový kámen vyrobený z břidlice s obsahem limonitu. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Díky své odolnosti je vhodný jako fasádní obklad, obklad soklů či plotů. Kamenný obklad je připraven v jednotlivých modulech, což velmi usnadňuje a urychluje pokládku.

Sérii Premium tvoří řezaný obkladový kámen. Jednotlivé moduly ve formě obdélníků 55 x 15 cm se skládají z formátů slepených dohromady pryskyřicí. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Série Prémium obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Chci objednat vzorek obkladu Premium Fox.

premium fox

 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Břidlice s obsahem limonitu
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu - obdélník 55 x 15 cm
Tloušťka kamene 2 - 4cm
Obsah balení 0,41 m²
Typ balení Kartonová krabice
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 790 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 790 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz