Kora Helios - obklad

Kód: 75/SIR 75/BEZ 75/UZK 75/NA Zvolte variantu
Tip
Značka: Kameny.cz
598,50 Kč / m² 684 Kč / m² 783,80 Kč / m² 843,70 Kč / m² od 598,50 Kč / m² 494,63 Kč bez DPH 565,29 Kč bez DPH 647,77 Kč bez DPH 697,27 Kč bez DPH od 494,63 Kč bez DPH
Dostupnost jaro 2022 Dostupnost jaro 2022 Dostupnost jaro 2022 Dostupnost jaro 2022 Zvolte variantu
Vyberte si šířku spáry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kora Helios je obkladový kámen vyrobený z kvarcitu. Lze jej použít v exteriéru i interiéru. Krásný brazilský kámen s mnohostranným využitím. Přírodní kámen Kora Helios je díky mrazuvzdornosti vhodný k použití jak v exteriérech, tak v interiérech. Tloušťka kamene Kora Helios je 1,3 - 2,5 cm.

spáry

Vzhledem k aktuální situaci spojené s námořní a mezinárodní dopravou, jsou termíny naskladnění pouze orientační. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Kora Helios je obkladový kámen. Materiálem je kvarcit a je velice oblíbený pro svou krásnou barevnost a jedinečnost. Tloušťka kamene Kora Helios je 1,3 - 2,5 cm.

Kora Helios obklad / dlažba prodáváme na kg následovně:

Široká spára: 4 - 7 cm je spotřeba 42 kg/ m² , cena 598,5,- Kč s DPH

Běžná spára: 2 - 4 cm je spotřeba 48 kg/ m² , cena 684,- Kč s DPH

Úzká spára: 1 - 2 cm je spotřeba 55 kg/ m² , cena 783,75,- Kč s DPH

Spára Na sraz: 0 - 1 cm je spotřeba 59 kg / m² , cena 840,75,- Kč s DPH

Vyberte si na ikonách velikost spáry a následně zadejte počet m² které potřebujte. Kalkulačka Vám dle zadaného množství spočítá celkové množství kamene v kg, které následně obdržíte.

Kora Helios není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Krémová, Oranžová, Písková
Série: Helios
Tloušťka: 1,5 - 2,5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Mrazuvzdornost: Ano
Stálobarevnost: Ano
Tloušťka - pochozí dlažba / obklad: 1,5 - 2,5 cm
Obsah balení: 1