Brana Mavi

 
Brana Mavi obkladový kámen ikona
 
 

Potřebujete oživit Vaši zahradu či dům, ale zároveň hledáte něco kvalitního a praktického? Nabízíme Vám přírodní obkladový kámen Brana Mavi, jehož materiálem je Kvarcit, který se velmi často využívá jako obkladový kámen v interiérech i exteriérech. Kvarcit je známý zejména svým unikátním a elegantním vzhledem, ale také svou kvalitou. Je velmi pevný, mrazuvzdorný a má krásné zbarvení. Jelikož se jedná o materiál přírodní a ručně opracovaný, každý kus kamene je 20 cm vysoké a má různou délku, což vytváří dokonalou autentičnost výsledné práce a také volnost Vaší kreativitě s volbou velikosti spár mezi jednotlivými kusy.

Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván pro obklady venkovní a vnitřní.

Kamenný obklad Brana Mavi

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

990 Kč /
 
Objednat
 

Brana Mavi je kamenný formátovaný obklad, který lze použít jak do interiéru, tak i jako venkovní obklad. Zvláště skvělým dojmem působí pro obklad soklů, vyzděných zídek a fasád. Výška obkladu je 20 cm, délky jsou různé a tloušťka je v rozmezí 1 - 3 cm. Přibližná váha 1 m² je 45 kg. Rulový obklad má šedou barvu, je mrazuvzdorný a nemusí se spárovat.

Chci objednat vzorek obkladu Brana Mavi

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Rula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Tloušťka kamene 1 - 3 cm
Obsah balení 1 m²
Formát kamene 20 cm x různá délka
Váha 1 m² 50 kg
Množství na paletě 25 m²
Cena za balení 990 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
990 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz