Tara Multi travertinový obklad

Kód: 439
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m² 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem

Přírodní obkladové kameny TARA MULTI, vyrobený z travertinu, se vyznačují zejména unikátní barevností, velikostí a designovou lehkostí, která vyčaruje efekt luxusního prostoru v každé domácnosti. Přírodní kámen travertin, ze kterého jsou jednotlivé moduly vyrobeny, je jedním z nejpopulárnějších typů přírodního kamene a je nyní na velkém vzestupu. Přírodní kamenné obklady ze série Tara jsou předpřipraveny v modulech tak, aby byla práce s pokládkou snadná a rychlá. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaného kamene do tvaru obdélníků. Obdélníky jsou následně slepeny pryskyřicí do modulů tvaru „Z“. Tím se usnadní práce s konečnou pokládkou obkladu. Obklad je možné použít jak do interiéru, tak do exteriéru.

Série Tara obsahuje celkem tři různé obklady Tara Aurum, Tara Crem a Tara Multi.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Tara Multi je přírodní materiál vhodný do interiéru i exteriéru. Obkladový kámen je z travertinu a obsahuje polodrahokam Onyx, jedná se o velmi odolný kámen, který zaručuje dlouhodobou odolnost a barevnou stálost. Kombinace různých odstínů přírodního kamene Tara Multi zaručuje jeho precizní designový efekt. Světlá barva modulárního obkladu je pro interiér velmi žádaná, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor. Mírná plasticita kamene zajišťuje na jeho povrchu nádhernou hru světla a stínu. Jednotlivé kusy kamene jsou přilepeny na moduly o velikosti 53 - 17,5 cm a tloušťka je 2 cm.

Taru Multi Vám dodáme v kartónových krabicích po 5 kusech, které vystačí na cca 0,46 m² a váží kolem 23 kilogramů. V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Travertinový obklad Tara Multi bývá velmi často kombinován s dlažbami ze stejného materiálu se stejným nebo podobným zbarvením. V naší nabídce naleznete například kombinaci s dlažbami Lima Multi, Rio Crem nebo Trendo Crem. Tyto kombinace naleznete také ve fotogaleriích, kde můžete vidět naše realizované projekty z travertinu.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 53 cm x 17,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Hnědá, Krémová
Série: Multi
Tloušťka: 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 53 cm - 17,5 cm
Tloušťka kamene: 2 cm
Váha 1 m²: 47 kg