Tara Multi travertinový obklad

Kód: 439
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m² 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem

Přírodní obkladové kameny TARA MULTI, vyrobený z travertinu, se vyznačují zejména unikátní barevností, velikostí a designovou lehkostí, která vyčaruje efekt luxusního prostoru v každé domácnosti. Přírodní kámen travertin, ze kterého jsou jednotlivé moduly vyrobeny, je jedním z nejpopulárnějších typů přírodního kamene a je nyní na velkém vzestupu. Přírodní kamenné obklady ze série Tara jsou předpřipraveny v modulech tak, aby byla práce s pokládkou snadná a rychlá. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaného kamene do tvaru obdélníků. Obdélníky jsou následně slepeny pryskyřicí do modulů tvaru „Z“. Tím se usnadní práce s konečnou pokládkou obkladu. Obklad je možné použít jak do interiéru, tak do exteriéru.

Série Tara obsahuje celkem tři různé obklady Tara Aurum, Tara Crem a Tara Multi.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailní informace

Detailní popis produktu

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W
 
 

Tara Multi je přírodní materiál vhodný do interiéru i exteriéru. Obkladový kámen je z travertinu a obsahuje polodrahokam Onyx, jedná se o velmi odolný kámen, který zaručuje dlouhodobou odolnost a barevnou stálost. Kombinace různých odstínů přírodního kamene Tara Multi zaručuje jeho precizní designový efekt. Světlá barva modulárního obkladu je pro interiér velmi žádaná, a to především v místnostech, kde chceme dosáhnout toho, aby kamenný obklad neztmavil málo prosvětlený prostor. Mírná plasticita kamene zajišťuje na jeho povrchu nádhernou hru světla a stínu. Jednotlivé kusy kamene jsou přilepeny na moduly o velikosti 53 - 17,5 cm a tloušťka je 2 cm.

Taru Multi Vám dodáme v kartónových krabicích po 5 kusech, které vystačí na cca 0,46 m² a váží kolem 23 kilogramů. V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Travertinový obklad Tara Multi bývá velmi často kombinován s dlažbami ze stejného materiálu se stejným nebo podobným zbarvením. V naší nabídce naleznete například kombinaci s dlažbami Lima Multi, Rio Crem nebo Trendo Crem. Tyto kombinace naleznete také ve fotogaleriích, kde můžete vidět naše realizované projekty z travertinu.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 53 cm x 17,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Hnědá, Krémová
Série: Multi
Tloušťka: 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 53 cm - 17,5 cm
Tloušťka kamene: 2 cm
Váha 1 m²: 47 kg