Zento Gereon

 
obkladový kámen travertin
 

Zento Gereon je velmi elegantní a stylový obklady a dlažební kámen. Materiálem je přírodní kámen Travertin, který se v poslední době stává velmi oblíbeným a žádáným pro svůj krásný vzhled a praktické použití. Dokonale působí ve větších prostorách chodeb, obývacích pokojů či kuchyní, ale honosným dojmem působí také na terasách nebo jako obklad soklů a plotů. Kamenný obklad má výšku 12 mm a velikost kamene je 61 cm x 30,5 cm.

Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní. Kamenná dlažba je vhodná do zahrad, na veřejná prostranství i do interiéru různého ladění, kámen je možné kombinovat s jakýmkoli materiálem, i proto se k němu opět stavebníci vrací. K širšímu uplatnění různých druhů kamene přispívají také moderní metody zpracování – nejčastěji je opracováván na CNC strojích, a to od počátečního dělení až po povrchovou úpravu. Díky tomu je možné opracovat kámen i prostorově do nejrůznějších nepravidelných tvarů.

Vzorky si můžete objednat zde

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 320 Kč /
 
Objednat
 

Zento Gereon je obkladový a dlažební kámen vyrobený z travertinu. Obklad a interiérová dlažba Zento Gereon mají výšku 12 mm a formát kamene je 61 cm x 30,5 cm. Jedná se o velmi oblíbený přírodní kámen, který lze použít v interiéru i exteriéru. Mezi jeho velké výhody patří snadná pokládka a velmi nízké nároky na údržbu. Travertin v interiéru je vhodný i do namáhavějších prostor, jako jsou koupelny, kuchyně, prádelny a okolí bazénu. V exteriéru pak nalezne využití na terasách, schodištích, ale též při obkládán fasád, soklů a plotů.

Vzorky kamene Gereon si můžete objednat zde.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Travertin
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Dle způsobu pokládky
Formát kamene 61 cm x 30,5 cm
Tloušťka kamene 1,2 cm
Obsah balení 1 m²
Typ balení Kartonová krabice
Váha 1 m² cca 32 kg
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
1 320 Kč /
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 320 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz