Premium Nero

 
 

Interiérový i exteriérový obkladní kámen Premium Nero je vyroben z přírodního kamene. Materiálem je černá břidlice, která je mrazuvzdorná, umožňuje tedy obložit i sokly, ploty, přístřešky či fasádu. Minimalistický a moderní vzhled je způsoben zejména nadčasovou antracitovou barvou. Velmi zajímavým prvek je také unikátní textura každého jednoho kusu kamene.

Pro jednoduchou a rychlou pokládku jsou všechny kusy břidlice slepeny do jednotlivých modulů ve velikosti 60 x 15 cm a tloušťce 2 - 4 cm. Premium Nero dodáváme v kartónových krabicích, které obsahují 5 ks modulů, což je cca 0,45 m².

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

 Břidlicový obklad Premium Nero

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 390 Kč /
 
Objednat
 

Premium Nero je přírodní kamenný obklad vyrobený z černé břidlice. Antracitová barva dodává obkladu moderní vzhled. Obkladový kámen z mrazuvzdorné břidlice je vhodný k použití na interiérové i exteriérové plochy.

Barevnost obkladu Premium Nero ztělesňuje elegantní a sofistikované aspekty moderního designu. Tento relativně jednobarevný obklad dodává prostoru čisté linie s výraznou texturou.

Obklad Premium Nero je vyroben z břidlicového kamene, který obsahuje stopy železa, to může časem vystupovat, proto doporučujeme obklad naimpregnovat.

Obklad poskytuje dokonalou kulisu pro zeleň. Obzvláště krásný je v kombinaci s nerezovými prvky a čirým sklem. Jednotlivé břidlicové moduly jsou předpřipraveny tak, aby obkládání bylo co nejjednodušší.  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Chci objednat vzorek obkladu Premium Nero

premium nero

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Břidlice
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 60 x 15 cm
Tloušťka kamene 2 - 4 cm
Počet modulů v balení 5 ks
Obsah balení 0,45 m²
Typ balení Kartonová krabice
Cena za balení 625,50 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 390 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 390 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz