Premium Nero obklad z přírodního kamene

Kód: 273-2
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč / m² 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem

Premium Nero je přírodní kamenný obklad vyrobený z černé břidlice. Antracitová barva dodává obkladu moderní vzhled. Obkladový kámen z mrazuvzdorné břidlice a je vhodný k použití na interiérové i exteriérové plochy. Obklad nabízíme v předpřipravených Z - modulech o rozměru 60 x 15 cm, což usnadňuje pokládku a zabezpečuje, že jednotlivé moduly nejdou v prostoru vidět.

Barevnost obkladu Premium Nero ztělesňuje elegantní a sofistikované aspekty moderního designu. Tento relativně jednobarevný obklad dodává prostoru čisté linie s výraznou texturou.

Obklad Premium Nero je vyroben z břidlicového kamene, který obsahuje stopy železa, to může časem vystupovat, proto doporučujeme obklad naimpregnovat.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

 

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Interiérový i exteriérový obkladový kámen Premium Nero je vyroben z přírodního kamene. Materiálem je černá břidlice, která je mrazuvzdorná, umožňuje tedy obložit i sokly, ploty, přístřešky či fasádu. Minimalistický a moderní vzhled je způsoben zejména nadčasovou antracitovou barvou. Velmi zajímavým prvek je také unikátní textura každého jednoho kusu kamene.

Pro jednoduchou a rychlou pokládku jsou všechny kusy břidlice slepeny do jednotlivých modulů ve velikosti 60 x 15 cm a tloušťce 2 - 4 cm. 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   MN Schieferol / BWT Protect   Porosil RVV / BWT Protect 

 

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 60 x 15 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Antracitová, Černá, Šedá
Série: Nero
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Počet modulů v balení: 5 ks
Obsah balení: 0,45 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Přibližná váha na m2: 50 kg