Rock Rakon - rohový prvek

Kód: 182/ROH
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / bm 1 479,34 Kč bez DPH
Na objednávku

Rohový prvek Rock Rakon Vám zaručí plynulý přechod linie stěny a rohu. 

Rock Rakon je přírodní obkladový kámen vyrobený z mramoru. Lze jej použít v interiéru i exteriéru a to zejména díky pevnosti a mrazuvzdornosti mramoru. Každý kousek kamene je naprostý originál a umožňuje Vám vytvořit dokonale jedinečnou zídku, kterou nikde jinde nenajdete. Zaručujeme, že každý Váš návštěvník se do obkladu zamiluje a jen tak se neokouká. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je tento masivní mramor velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Obklad k rohovému prvku naleznete zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rohový prvek Rock Rakon Vám zaručí plynulý přechod linie stěny a rohu. 


Série Rock obsahuje celkem pět atraktivních kamenných obkladů. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Mrazuvzdornost: Ano
Tloušťka obkladu: cca 3 - 5 cm
Obsah balení: 1
Obsah balení v m²: 0,2 m²