Rock Multi nepravidelný obklad

Kód: 186/OBK
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m² 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem

Masivní, originální a plně autentický, přesně takový je obkladový kámen Rock Multi. Vyrábí se z přírodních kamenů konkrétně z travertinových kusů kamene. Působí jedinečným dojmem a zachovává si všechny své přednosti. Hodí se jak do interiéru, tak do exteriéru, kde krásně vynikne jeho kamenná struktura zejména na fasádách, soklech, plotech, sloupech, na garáži, je také vhodný na obložení zídek a jistě ho využijete i na mnohých dalších místech.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Rock Multi je obkladový kámen vyráběný z přírodního travertinu. Kameny mají nepravidelné tvary, a proto působí plně autenticky. Naskládané kameny vedle sebe působí harmonickým dojmem a zachovávají přírodní ráz krajiny kolem domu. Hodí se zejména do exteriéru, kde vynikne kamenná struktura, ale bez problémů si s ním můžete vyzdobit i interiér domácnosti. Kámen je mrazuvzdorný, pevný a působí mohutným dojmem. Spotřeba materiálu závisí na Vaší volbě velikosti spáry. Metr čtvereční materiálu je počítán při velikosti spáry cca 4 - 7 cm, v případě zvolení užší spáry musíte počítat s větší spotřebou materiálu.
 
 

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K tomuto materiálu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Série rock představuje zcela typický obkladový kámen ve své surové podobě. Zároveň je však vyráběný tak, aby kombinoval inspirativní design dnešní moderní doby a ušlechtilost přírodního materiálu kamene se všemi jeho přednostmi. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová, Písková
Tloušťka: 3 - 5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Tloušťka kamene: cca 3 - 5 cm