Brix Aurum

 
 

Moderní a elegantní přírodní obklad Brix Aurum přichystaný ve formátu 30,5 x 30,5 cm na síťce umožňuje jednoduchou a rychlou pokládku, kterou zvládnete i sami. Materiálem je travertin, který je velice oblíbený kámen s krásnou barevností. Použít tuto mozaiku můžete kdekoli v interiéru - kuchyně, obývací pokoje, chodby, koupelny i toalety. Tento materiál, jako všechny ostatní, máme vystaveny v naší prodejně ve větší ploše.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot. Je tedy mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. Vyniká také dobrými izolačními schopnostmi.

 Travertinový obklad Brix Aurum do interiéru

Brix Aurum není jediným produktem série Brix, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Travertinové obklady jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Kamenný obklad Brix Aurum se dokonale snoubí se vzhledem dalších travertinových produktů jako je například série LIMA, TRENDO či RIO.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 790 Kč /
 
Objednat
 

Dokonalý a jedinečný travertinový obklad s excelentní barevností Brix Aurum. Odolnost tohoto kamene umožňuje využití do náročných prostor kuchyní a koupelen, kde bývá také nejčastěji umisťován. Travertinový obklad je připraven na síťce ve formátu 30,5 x 30,5 cm, který umožňuje rychlou a jednoduchou pokládku. Travertin se stává velmi žádaným přírodním materiálem nejen u nás, ale i v zahraničí. Každý kámen je unikátní a právě tato mozaika díky ní působí velmi originálním a elegantním dojmem. V naší nabídce naleznete také větší množství travertinových výrobků, se kterými je možné mozaiku Brix Aurum kombinovat.

VZORKY si můžete objednat zde.

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Travertin
Obsah balení 0,93 m²
Rozměr 30,5 x 30,5cm
Tloušťka kamene 1cm
Rozměr jednotlivých kamínků 4,7 x 2,3 cm
Cena balení 1.664.70 Kč s DPH
Váha 1 m² cca 24 kg

Související soubory

pdf Technický list (2.9 MB)
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 790 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 790 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz