Brix Aurum kamenná mozaika

Kód: 2700
Výprodej
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč –44 %
Brix Aurum kamenná mozaika
1 790 Kč –44 % 990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH
Vyprodáno

Dokonalý a jedinečný travertinový obklad se zajímavou barevnost, to je Brix Aurum. Odolnost tohoto kamene umožňuje využití do náročných prostor kuchyní a koupelen, kde bývá také nejčastěji umisťován. Travertinová mozaika je připravena na síťce ve formátu 30,5 x 30,5 cm, to umožňuje rychlou a jednoduchou pokládku. Každý kámen je unikátní a právě tato mozaika díky ní působí velmi originálním a elegantním dojmem. V naší nabídce naleznete také větší množství travertinových výrobků, se kterými je možné mozaiku Brix Aurum kombinovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Moderní a elegantní přírodní obklad, mozaika Brix Aurum přichystaný ve formátu 30,5 x 30,5 cm na síťce, což umožňuje jednoduchou a rychlou pokládku, kterou zvládnete i sami. Materiálem je travertin, který je velice oblíbený kámen s krásnou barevností. Použít tuto mozaiku můžete kdekoli v interiéru - kuchyně, obývací pokoje, chodby, koupelny i toalety. 

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot. Je tedy mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. Vyniká také dobrými izolačními schopnostmi.

Brix Aurum není jediným produktem série Brix, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Travertinové obklady jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Kamenný obklad Brix Aurum se dokonale snoubí se vzhledem dalších travertinových produktů jako je například série LIMA, TRENDO či RIO.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30,5 x 30,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Zlatá, Žlutohnědá
Série: Aurum
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Obsah balení: 0,93 m²
Rozměr jednotlivých kamínků : 4,7 x 2,3 cm
Váha 1 m²: cca 24 kg