Travertinový obklad Provance Multi

Kód: 1105
Značka: Kameny.cz
1 790 Kč / m² 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem

Moderní obkladový kámen Provance Multi je novinkou v našem sortimentu. Přírodní kámen travertin je decentní a okouzlující. Každý kámen má jinou velikost a skládá se dle potřeby, takže vždy vytvoří naprosto jedinečný kamenný obklad, který nikde jinde nenajdete. Travertinový obklad Provance Multi je odebírán po baleních, kdy obsah jednoho balení je 0,35 m². Výška skladby je 5,10,15 cm.

Všechny kamenné obklady v sérii Provance jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Provance obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Přírodní obkladový kámen Provance Multi je naprostou novinkou v naší široké nabídce. Tento obklad je vyroben z travertinu, který je čím dál tím častěji voleným materiálem v moderních domech a vilách. Dokonalým dojmem však působí i v okolí venkovského domku, kde vytvoří osobitý vzhled a atmosféru. Velikosti travertinu jsou odlišné a jejich různorodým poskládáním dosáhnete plně autentického dojmu a vzhledu, který nikde jinde nenajdete.

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Všechny kamenné obklady v sérii Provance jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Provance obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Fleckstop W

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Patent s různými formáty
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Zlatá, Žlutohnědá
Série: Multi
Tloušťka: 2 - 4 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Obsah balení: 0,35 m²