Rock Onar - rohový prvek

Kód: 5252/ROH1
Značka: Kameny.cz
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Na objednávku

Rohový prvek Rock Onar Vám zaručí plynulý přechod linie stěny a rohu. 

Rock Onar je přírodní kamenný obklad vyrobený z mramoru, který pusobí velmi masivním a mohutným dojmem. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Dokonale tvoří přírodní atmosféru a vzhled při obkladu fasády, soklů, sloupů či garáží. Lze jej použít do moderního bytu i do stylové roubenky. Každý kousek mramoru je jedinečný, má jiné zbarvení i velikost. 

Chci objednat vzorek obkladu Rock Onar

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Rohový prvek Rock Onar Vám zaručí plynulý přechod linie stěny a rohu. 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Použití: Interiér, Exteriér
Způsob pokládky: Na lepidlo
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Obsah balení: 1
Tloušťka obkladu: cca 3 - 5 cm
Obsah balení v m²: 0,2 m²