Kamenný obklad/dlažba Fleta Medu - VÝPRODEJ

Kód: 278-7
Akce Tip
Značka: Kameny.cz
1 090 Kč –20 %
Kamenný obklad/dlažba Fleta Medu  - VÝPRODEJ
1 090 Kč –20 % 872 Kč / m² 720,66 Kč bez DPH
Vyprodáno

Fleta Medu je řezaný přírodní obkladový kámen vyrobený z břidlice, lze jej použít také jako dlažbu, jak do interiéru, tak do exteriéru. Rozměry je 30 cm x volná délka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměr: 30 cm x různá délka
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Hnědá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Medu
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Břidlice
Mrazuvzdornost: Ano
Použití: Interiér/exteriér