Realizace z obkladového kamene - mozaiky Line White

Obkladový kámen Line White můžeme zařadit mezi přírodní kamenné mozaiky. Níže Vám představujeme realizaci obkladu Line White v rodinném domu. Moderní a praktická Nika se dřevem i obložení krbu luxusním přírodním kamenem vytváří krásnou, moderní a útulnou domácnost. Realizaci provedl náš tým profesionálních kameníků.

Mozaika line krb světlá kamenná

Kamenná mozaika Line White je vyrobená z vápence v jemných přírodních tónech převážně bílé a šedé. Moderní a nadčasový vzhled kamenné mozaiky Vás uchvátí svou jedinečností a čistou přírodní krásou. Mozaiku Line White můžete použít na krby, stěny v obývacím pokoji a v ložnici, ale i na obložení komerčních prostor.

Mozaika Line interiér světlá

Kamenný obklad Line White je připravený v tzv. modulech o rozměru přibližně 15 x 30 cm a tloušťka kamene je 1 - 1,5 cm. Pokládka této mozaiky je tak velice jednoduchá a níže na obrázku vidíte, jak snadně a krásně se tvoří rohové prvky. Pokládku této kamenné mozaiky zvládne každý zručný člověk, který umí položit například kachličky.

Více informací a možnost zakoupení kamenné mozaiky Line White najdete zde.

Mozaika Line světlá kamenná

Líbí se Vám barevnost Line White a chcete se podívat na další obklady? Doporučujeme Vám:

Briliant Ledo                                      Mozaika Marble Line                        Mureto Luna                                    Slim Ledo

 moderní obklad bilý                Mozaika mramor bílá šedá                moderní a stylový obkladový kámen               Bilý obkladový kámen

Další realizace si můžete prohlédnout zde.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení