Realizace z obkladového kamene - mozaiky Line White

Obkladový kámen Line White můžeme zařadit mezi přírodní kamenné mozaiky. Níže Vám představujeme realizaci obkladu Line White v rodinném domu. Moderní a praktická Nika se dřevem i obložení krbu luxusním přírodním kamenem vytváří krásnou, moderní a útulnou domácnost. Realizaci provedl náš tým profesionálních kameníků.

Mozaika line krb světlá kamenná

Kamenná mozaika Line White je vyrobená z vápence v jemných přírodních tónech převážně bílé a šedé. Moderní a nadčasový vzhled kamenné mozaiky Vás uchvátí svou jedinečností a čistou přírodní krásou. Mozaiku Line White můžete použít na krby, stěny v obývacím pokoji a v ložnici, ale i na obložení komerčních prostor.

Mozaika Line interiér světlá

Kamenný obklad Line White je připravený v tzv. modulech o rozměru přibližně 15 x 30 cm a tloušťka kamene je 1 - 1,5 cm. Pokládka této mozaiky je tak velice jednoduchá a níže na obrázku vidíte, jak snadně a krásně se tvoří rohové prvky. Pokládku této kamenné mozaiky zvládne každý zručný člověk, který umí položit například kachličky.

Více informací a možnost zakoupení kamenné mozaiky Line White najdete zde.

Mozaika Line světlá kamenná

Líbí se Vám barevnost Line White a chcete se podívat na další obklady? Doporučujeme Vám:

Briliant Ledo                                      Mozaika Marble Line                        Mureto Luna                                    Slim Ledo

 moderní obklad bilý                Mozaika mramor bílá šedá                moderní a stylový obkladový kámen               Bilý obkladový kámen

Další realizace si můžete prohlédnout zde.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit