Line White kamenná mozaika - snížená jakost

Kód: 388-1
Značka: Kameny.cz
1 290 Kč / m² 1 066,12 Kč bez DPH
Vyprodáno

Luxusní vápencový obklad Line White za jedinečnou cenu. Jednotlivé kousky kamínků jsou přilepeny na síťku obdélníkového tvaru. Příprava obkladu do jednotlivých modulů obdélníkového tvaru podstatně snižuje pracnost při obkládání. Velikost celého kamenného modulu je 15 x 30 cm a tloušťka je 1 - 1,5 cm. Díky odolnému vápenci je vhodné umístit tento obklad i do náročnějších prostor, nejčastěji bývá obklad využíván v kuchyních, koupelnách a v okolí krbu. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná, elegantní a stylová, taková je přírodní kamenná mozaika White Line, která je velmi oblíbenou variantou interiérového obkladu. Jednotlivé kusy mozaiky jsou z vápence a jsou slepeny na kamenných modulech o velikosti 15 x 30 cm a jejich tloušťka je 1 -1,5 cm. Díky jednotnému formátu lepených mozaikových modulů je obkládka i náročnějších prostor velmi jednoduchá a rychlá. 

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Obdélník
Rozměr: 15 x 30 cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Béžová, Bílá, Krémová
Série: White
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Rozměr kamene: 15 cm x 30 cm
Tloušťka kamene: 1 - 1,5 cm
Obsah balení: 0,957 m²
Váha 1 m²: cca 30 kg