Slim Ledo - VÝPRODEJ

Kód: 282-3
Akce
Značka: Kameny.cz
1 590 Kč –20 %
slim ledo
1 590 Kč –20 % 1 272 Kč / m² 1 051,24 Kč bez DPH
Vyprodáno

Slim Ledo je přírodní obkladový kámen vyrobený z mramoru. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Díky své třpytivě bílé barvě se stává velmi zajímavým prvkem především v moderních interiérech. Velkou výhodou tohoto obkladového kamene je jeho barevná stálost a mramorem zaručená odolnost. Pro rychlou a jednoduchou pokládku jsou jednotlivé kusy mramoru slepené pryskyřicí na moduly o velikosti 35 x 10 cm a tloušťce 1 - 1,5 cm. Jedna kartónová krabice, ve kterých je Slim Ledo dodáváno, vystačí cca na 0,28 m².

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

slim ledo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 

Obkladový kámen Slim Ledo, vyrobený z nádherného bílého mramoru se vyznačuje mírnou plasticitou a designovou lehkostí, která vyčaruje efekt luxusního prostoru v každé domácnosti. Bílý kamenný obklad Slim Ledo je vhodný především do interiéru a je připravený v modulech o rozměru 35 x 10 cm tak, aby byla práce s pokládkou snadná a rychlá. Jednotlivé moduly se skládají z ručně řezaného kamene do tvaru obdélníků. Obdélníky jsou následně slepeny pryskyřicí do modulů tvaru „Z“, tím se pak usnadní práce s konečnou pokládkou obkladu. Na bílý obkladový kámen doporučujeme zakoupit i bílé flexibilní lepidlo.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

 Bílý mramorový obklad Slim Ledo

Série Skala obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 35 x 10 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Bílá
Série: Ledo
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 35 x 10 cm
Tloušťka kamene: 1 - 1,5 cm
Obsah balení: 0,28 m²
Typ balení: Kartonová krabice