Stenari Medu

 
 

Kámen jako obklad domu i ložnice? To vše umožňuje ortorula, ze které je Stenari Medu. Díky své mrazuvzdornosti a kvalitě je možné z tohoto kamene obložit zídku, plot či fasádu, ale nadčasový design a tvar působí skvělým dojmem i ve Vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Pestrá škála barev ortoruly je šedá až rezavá a každý kus kamene je naprostý originál. Velikosti obkladových kamenů se pohybují v rozmezí 2 - 12 cm x 20 - 70 cm a tloutšťka 2 - 4 cm. 

Z balení 1000kg se obloží 10 až 12 m². Spotřeba kamene je cca 100 kg/m².

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

 Kamenný obklad Stenari Medu do interiéru i exteriéru

Chci objednat vzorek obkladu Stenari Medu.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

12 Kč / kg 5 290 Kč / bal 9 800 Kč / bal od 12 Kč / bal
 
Objednat
 

Autentický a originální obkladový kámen z ortoruly STENARI MEDU je ideální volbou v případě, že hledáte materiál s dlouhou životností, stálou barevností a elegantním vzhledem. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván v interiéru i exteriéru. Osobitost obkladu tvoří famózní barevnost a odlišnost velikostí všech kusů orotoruly. Z balení 1000kg se obloží 10 až 12 m². Spotřeba kamene je cca 100 kg/m².

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Chci objednat vzorek obkladu Stenari Medu.

 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Ortorula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Dle způsobu pokládky
Rozměr kamene 2 - 12 cm x 20 - 70 cm
Tloušťka kamene 2 - 4 cm
Typ balení Kg / Paleta
Množství na paletě 10 - 12 m²
Obsah balení 1
Váha 1 m² cca 100 kg
 
Vyberte si typ balení
Cena bez DPH: 9,92 Kč 4 371,90 Kč 8 099,17 Kč od 9,92 Kč
Kód produktu: Zvolte variantu 179/VOL 179/500 179/1000
Výrobce: Kameny.cz
Manufacturer's website: kameny.cz/
Kolik kg potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Zvolte variantu do 4 týdnů do 4 týdnů do 4 týdnů
12 Kč 5 290 Kč 9 800 Kč od 12 Kč / kg
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
12 Kč 5 290 Kč 9 800 Kč od 12 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz