Rio Aurum - venkovní dlažba z kamene

New
 
venkovní dlažba z kamene travertin
 

Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný interiér vytvoříme třeba umístěním koupelnové dlažby z kamene. Nabízíme kámen pro venkovní dlažby Rio Aurumu, který je nyní nejvíce trendy. Travertin je omílaný, je tedy nutné celoplošné spárování. Novinku kamenné podlahy Rio nabízíme ve velikosti 61 x 40,6 cmVelký potenciál je nyní v neodolatelném, luxusním travertinu, který působí velmi elegantním a decentním dojmem. Travertinový obklad i dlažba má velmi široké využití, jeho půvab a eleganci podtrhnete kombinací s kamennou mozaikou.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot. Je tedy mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. Vyniká také dobrými izolačními schopnostmi.

 Venkovní kamenná dlažba Rio Aurum

Rio Aurum není jediným produktem série Rio, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 920 Kč /
 
Objednat
 

Rio aurum je jedinečná moderní venkovní dlažba z přírodního kamene. Materiálem je travertin, který dokonale vyzdobí náročná místa jako jsou koupelny a kuchyně, ale honosným dojmem působí také ve větších prostorách, kde vynikne jedinečný formát kamene. Povrch travertinu je omílaný, je tedy nutné celoplošné spárování. Novinku kamenné podlady Rio nabízíme ve velikosti 61 x 40,6 cmI když se na travertin a celkově kámen v minulých letech pozapomnělo, v současné době zažívá jakýsi comeback. Ten plyne ze snahy lidí obklopovat se přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je travertin velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Travertin
Tloušťka kamene 3 cm
Formát kamene 61 x 40,6 cm
Obsah balení 0,24766 m²
Cena za kus 475,51,- Kč
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 920 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 920 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz