Lima Multi - exteriérová - venkovní dlažba

Kód: 508
Akce
Značka: Kameny.cz
1 920 Kč –28 % 1 390 Kč / m² 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě postavit dlažbu z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky. Nemusí se také nutně jednat o nejdražší variantu Vaší rekonstrukce, kameny jsou cenově přístupné téměř pro každého. Lima Multi - exteriérová dlažba je dlažební kámen vyrobený z travertinu. Vzhledem ke své tloušťce 3cm je vhodná předevších do venkovních ploch - exteriéru. Jedná se o velmi oblíbený přírodní kámen a mezi jeho velké výhody patří snadná pokládka a velmi nízké nároky na údržbu.

Minimální objednatelné množství je 5 balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Lima Multi - exteriérová dlažba je nejpoužívanější samozřejmě jako dlažba venkovní, okolo bazénu, na terasy a chodníky. Další využítí dlažby najdete  na schodiště ale i obklady fasád, soklů a plotů. Z travertinu také dokážeme zakázkově na míru vyrobit nejrůznější komponenty jako jsou schodnice, parapety a krbové římsy.

Nabízíme dva typy kamene Lima Multi:

  1. Exteriérová dlažba - tento travertin má výšku 30 mm a je ideální dlažbou do exteriéru.
  2.  Obklad a interiérová dlažba - tento kámen má výšku 12 mm a skladá se do Románského patentu. Je možno si jej prohlédnout v přiloženém souboru s názvem "Kladačský plán". Travertin ve výšce 12 mm je ideální do interiéru na obklady i dlažby. Tento travertin můžete použít i v exteriéru jako obklad. Tuto výšku travertinu lze také použít jako exteriérovou dlažbu, ale pouze pro nadkryté plochy (např. terasy, balkony, zimní zahrady apod.). 

K tomuto produktu doporučujeme lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnaci WProtect a spárovací hmotu Ultracolor.

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

patent 3 cm– spára minimální – 0,6-0,7 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Lima Multi není jediným produktem série Lima, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Rozměr: Románský patent
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Hnědá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Multi
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
? Formát jednotlivých kusů: Románský patent
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka kamene: 3 cm
Obsah balení: 0,74 m²
Cena za balení: 1420,80 Kč s DPH