Lima Multi exteriérová venkovní dlažba

Kód: 508
Značka: Kameny.cz
1 590 Kč / m² 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem

Lima Multi je exteriérová dlažba vyrobená z travertinu, nabízíme jí v zajímavém Románském patentu. Vzhledem ke své tloušťce 3 cm je vhodná především do venkovních ploch - exteriéru. Jedná se o velmi oblíbený přírodní kámen a mezi jeho velké výhody patří snadná pokládka a velmi nízké nároky na údržbu.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě postavit dlažbu z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky. Nemusí se také nutně jednat o nejdražší variantu Vaší rekonstrukce, kameny jsou cenově přístupné téměř pro každého.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Lima Multi - exteriérová dlažba je nejpoužívanější samozřejmě jako dlažba venkovní, okolo bazénu, na terasy, do altánu a na chodníky. Další využití dlažby najdete  na schodiště ale i obklady fasád, soklů a plotů.
 

Nabízíme dva typy kamene Lima Multi:

  1. Exteriérová dlažba - tento travertin má výšku 30 mm a je ideální dlažbou do exteriéru.
  2. Obklad a interiérová dlažba - tento kámen má výšku 12 mm a skládá se do Románského patentu. Je možno si jej prohlédnout v přiloženém souboru s názvem "Kladečský plán". Travertin ve výšce 12 mm je ideální do interiéru na obklady i dlažby. Kámen můžete použít i v exteriéru jako obklad. Dlažbu v této tloušťce lze také použít jako exteriérovou dlažbu, ale pouze pro nadkryté plochy (např. terasy, balkony, zimní zahrady apod.). 

 

K této dlažbě doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapegum WPS  Mapelastic
Impregnace   Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Spárovací hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikon   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

patent 3 cm– spára minimální – 0,6-0,7 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Lima Multi není jediným produktem série Lima, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Rozměr: Románský patent
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Hnědá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Multi
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
? Formát jednotlivých kusů: Románský patent
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka kamene: 3 cm
Obsah balení: 0,74 m²