Lithofin MN AUSSENREINIGER - Čistič pro přírodní kámen a beton

Kód: 6889
Značka: Lithofin
391 Kč / ks 323,14 Kč bez DPH
Skladem

Lithofin AUSSENREINIGER odstraňuje rostlinné nánosy z chodníků, zdí, schodišť. Vyčistí terasy, betonové povrchy, mramor a jakýkoliv přírodní kámen. Odstraňuje nečistoty a zesvětluje kamenné povrchy zejména betonového typu a veškeré přírodní kameny. Po aplikaci už žádné nečistoty rostlinného původu nemají žádnou šanci. Skvěle účinkuje i proti plísním a to na různém povrchu. Působí preventivně po dobu několika měsíců. 

Návod na použití:

Lithofin MN Aussenreiniger naneste v potřebném množství pomocí rozstřikovače, zahradní hadice apod. na plochu, nechte 2-10 hodiny působit, v ideálním případě nechte působit přes noc. Množství aplikovaného produktu 100ml/. Spláchněte vodou a podpořte kartáčem či nechte spláchnout deštěm. U odolných znečištění může dojít k plnému efektu až po několika dnech. U silných znečištění postup eventuálně zopakujte. Slabší znečištění lze spláchnout vodou za podpory kartáče již po cca 15 min.

Upozornění: Před aplikací proveďte zkoušku. Ošetřené plochy chraňte cca 4 hodiny před deštěm. Rostliny, kovy, dřevo aj. citlivé plochy přikryjte. V případě  potřísnění je ihned omyjte vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič pro přírodní kámen a beton Lithofin AUSSENREINIGER dokáže odstranit nežádoucí zanesení povrchů. Používá se v exteriéru, zejména na betonové povrchy, dále na přírodní kámen, na zdi, schodiště, terasy, chodníky, má rozsáhlé možnosti využití. Povrchy rychle zesvětlí, zbaví je nežádoucího zabarvení, nečistot rostlinného původu, ale i plísní. Dokonce odstraňuje i trvalé nánosy rostlinného původu, zabarvení od stromů a květin. Aplikace je přitom tak jednoduchá a velice snadná, stačí prostředek v požadovaném množství naředit a nastříkat rozprašovačem na určené místo, které se posléze nechá spláchnout deštěm nebo se spláchne vodou. 

Působí velice rychle a intenzivně. Přípravek se aplikuje rozprašováním. 

 

Návod na použití:

Lithofin MN Aussenreiniger naneste v potřebném množství pomocí rozstřikovače, zahradní hadice apod. na plochu, nechte 2-10 hodiny působit, v ideálním případě nechte působit přes noc. Množství aplikovaného produktu 100ml/m². Spláchněte vodou a podpořte kartáčem či nechte spláchnout deštěm. U odolných znečištění může dojít k plnému efektu až po několika dnech. U silných znečištění postup eventuálně zopakujte. Slabší znečištění lze spláchnout vodou za podpory kartáče již po cca 15 min.

Upozornění: Před aplikací proveďte zkoušku. Ošetřené plochy chraňte cca 4 hodiny před deštěm. Rostliny, kovy, dřevo aj. citlivé plochy přikryjte. V případě  potřísnění je ihned omyjte vodou.

 

 

Ochrana životního prostředí 

životní prostředí U této značky naleznete na obalech údaje o snášenlivosti s životním prostředím. Všechny produkty obsahují suroviny, které jsou pokud možno šetrné k životnímu prostředí a jsou registrovány na spolkovém úřadě pro životní prostředí. Nádoby jsou vyrobeny z ekologického polyetylenu (PE) příp. z bílého (pocínovaného) plechu. Likvidace se provádí prostřednictvím Interseroh a DSD (zelený bod). Biocidy (Lithofin KF Schimmel-Ex, Lithofin MN Außenreiniger, Lithofin ALLEX) používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy pročtěte označení a informaci o výrobku.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické přípravky
Vydatnost: cca 5 - 10 m²/litr
Skladování: V uzavřeném balení v chladu a suchu cca. 6 měsíců. Teplota při skladování nesmí překročit 20°C.
Teplota zpracování: Plocha musí mít v rozmezí 10-22°C.
Balení: 1 litr