Lithofin MN AUSSENREINIGER - Čistič pro přírodní kámen a beton

Kód: 6889
Akce Novinka
Značka: Lithofin
434,40 Kč –10 %
Lithofin Aussenreiniger - čistič pro přírodní kámen a beton
434,40 Kč –10 % 391 Kč / ks 323,14 Kč bez DPH
Skladem

Lithofin AUSSENREINIGER odstraňuje rostlinné nánosy z chodníků, zdí, schodišť. Vyčistí terasy, betonové povrchy, mramor a jakýkoliv přírodní kámen. Odstraňuje nečistoty a zesvětluje kamenné povrchy zejména betonového typu a veškeré přírodní kameny. Po aplikaci už žádné nečistoty rostlinného původu nemají žádnou šanci. Skvěle účinkuje i proti plísním a to na různém povrchu. Působí preventivně po dobu několika měsíců. 

Návod na použití:

Lithofin MN Aussenreiniger naneste v potřebném množství pomocí zahradní hadice apod. na plochu, nechte 2-10 hodiny působit, v ideálním případě nechte působit přes noc. Množství aplikovaného produktu 100ml/. Spláchněte vodou a podpořte kartáčem či nechte spláchnout deštěm. U odolných znečištění může dojít k plnému efektu až po několika dnech. U silných znečištění postup eventuálně zopakujte. Slabší znečištění lze spláchnout vodou za podpory kartáče již po cca 15 min.

Upozornění: Před aplikací proveďte zkoušku. Ošetřené plochy chraňte cca 4 hodiny před deštěm. Rostliny, kovy, dřevo aj. citlivé plochy přikryjte. V případě  potřísnění je ihned omyjte vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistič pro přírodní kámen a beton Lithofin AUSSENREINIGER dokáže odstranit nežádoucí zanesení povrchů. Používá se v exteriéru, zejména na betonové povrchy, dále na přírodní kámen, na zdi, schodiště, terasy, chodníky, má rozsáhlé možnosti využití. Povrchy rychle zesvětlí, zbaví je nežádoucího zabarvení, nečistot rostlinného původu, ale i plísní. Dokonce odstraňuje i trvalé nánosy rostlinného původu, zabarvení od stromů a květin. Aplikace je přitom tak jednoduchá a velice snadná, stačí prostředek v požadovaném množství naředit a nastříkat rozprašovačem na určené místo, které se posléze nechá spláchnout deštěm nebo se spláchne vodou. 

Působí velice rychle a intenzivně. Přípravek se aplikuje rozprašováním. 

 

Návod na použití:

Lithofin MN Aussenreiniger naneste v potřebném množství pomocí zahradní hadice apod. na plochu, nechte 2-10 hodiny působit, v ideálním případě nechte působit přes noc. Množství aplikovaného produktu 100ml/m². Spláchněte vodou a podpořte kartáčem či nechte spláchnout deštěm. U odolných znečištění může dojít k plnému efektu až po několika dnech. U silných znečištění postup eventuálně zopakujte. Slabší znečištění lze spláchnout vodou za podpory kartáče již po cca 15 min.

Upozornění: Před aplikací proveďte zkoušku. Ošetřené plochy chraňte cca 4 hodiny před deštěm. Rostliny, kovy, dřevo aj. citlivé plochy přikryjte. V případě  potřísnění je ihned omyjte vodou.

 

 

Ochrana životního prostředí 

životní prostředí U této značky naleznete na obalech údaje o snášenlivosti s životním prostředím. Všechny produkty obsahují suroviny, které jsou pokud možno šetrné k životnímu prostředí a jsou registrovány na spolkovém úřadě pro životní prostředí. Nádoby jsou vyrobeny z ekologického polyetylenu (PE) příp. z bílého (pocínovaného) plechu. Likvidace se provádí prostřednictvím Interseroh a DSD (zelený bod). Biocidy (Lithofin KF Schimmel-Ex, Lithofin MN Außenreiniger, Lithofin ALLEX) používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy pročtěte označení a informaci o výrobku.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické přípravky
Vydatnost: cca 5 - 10 m²/litr
Skladování: V uzavřeném balení v chladu a suchu cca. 6 měsíců. Teplota při skladování nesmí překročit 20°C.
Teplota zpracování: Plocha musí mít v rozmezí 10-22°C.
Balení: 1 litr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení