Kora Toda pochozí dlažba - paleta až 20 m2

Kód: 1238
Značka: Kameny.cz
8 900 Kč / paleta 840 kg 7 355,37 Kč bez DPH 445 Kč / 1 m2
Skladem

Dlažební kámen Kora Toda je vyrobený z přírodního kamene a materiálem je porfyr. Kora Toda pochozí dlažba se vyznačuje svou odolností a pevností. Vhodná je jak do interiéru, tak do exteriéru na pochozí plochy.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli v zahradě postavit dlažbu z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Dlažbu Kora Toda nabízíme také v pojezdové variantě.

Kamennou dlažbu nabízíme balenou na paletě po 840 kg, spotřeba se liší dle velikosti spáry:

Široká spára: 4 - 7 cm je spotřeba 40 kg/ m², z palety vytvoříte cca 20 m²

Běžná spára: 2 - 4 cm je spotřeba 53 kg/ m², z palety vytvoříte cca 16 m²

Úzká spára: 1 - 2 cm je spotřeba 60 kg/ m², z palety vytvoříte cca 14 m²

Dlažby na paletách 840 kg (1)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní přírodní pochozí kámen Kora Toda  je vyrobený z porfyru. Krásná přírodní barva i struktura je vhodná na obložení fasády, soklů, krbů, plotů, schodů, chodníčků, teras i společenských prostor v domě. Mezi hlavní výhody kamene Kora Toda patří především jednoduchá údržba - lze jej vysávat či vytírat. Další výhodou je neklouzavý povrch a vysoká odolnost kamene. Výše uvedené vlastnosti dělají z kamene Kora Toda ideální materiál pro namáhané plochy ve Vaší zahradě, garáži, či terase.

K této dlažbě doporučujeme:  
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lože  NVL 300   NVL 300 
Impregnace   BWT Protect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Kamennou dlažbu nabízíme balenou na paletě po 840 kg, spotřeba se liší dle velikosti spáry:

Široká spára: 4 - 7 cm je spotřeba 40 kg/ m², z palety vytvoříte cca 20 m², cena 400,- Kč s DPH / m²

Běžná spára: 2 - 4 cm je spotřeba 53 kg/ m² , z palety vytvoříte cca 16 m², cena 500,- Kč s DPH / m²

Úzká spára: 1 - 2 cm je spotřeba 60 kg/ m² , z palety vytvoříte cca 14 m², cena 571,- Kč s DPH / m²

Nejběžnějším a nejtypičtějším nejen zahradním materiálem je už po dlouhá léta přírodní kámen. Chodníčky či dlažby z kamene, mizející za bujným porostem pestrých květin, navozuje pocit tajemství a probouzí touhu po dobrodružství. Kameny hrály velice důležitou roli už v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Kora Toda není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Porfýr
Barevnost: Fialová, Hnědá, Růžová
Druh dlažby: Pochozí
Série: Toda
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Porfyr
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Paleta: 840 kg