Žulové valouny

Kód: 402/500 402/501 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
3 290 Kč –24 % 2 500 Kč / balení 500 kg 2 066,12 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si balení
Vyberte si velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přírodní žulové valouny Vás ohromí svou krásnou strukturou, tvarem a cenou už od 5,- Kč za kilogram. Vzhledem k unikátním tvarům, doporučujeme rozměr nad 50 cm vybírat osobně, protože skladem jsou valouny například i tunové. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okrasné žulové valouny jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Používají se do okrasných zahrad, záhonků i skalek, nebo k jezírkům a suchým potůčkům. Doporučujeme kombinaci s kamennou drtí nebo s okrasnými valounky.

Po přípravě prostoru, kde se budou valounky nebo valouny pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.

V případě, že máte zájem o jiné množství žulových valounů, přjďte si vybrat své jedinečné kusy, které prodáváme na váhu v naší kamenné prodejně. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Valouny
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Barevnost: Šedá
Velikost frakce: 10 – 20 cm, 20 – 40 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Nasákavost: Ne
průměrná váha 1 ks 10-20cm: cca 10 kg
průměrná váha 1ks 20-40 cm: cca 20 kg