Antiko Dark kamenná dlažba

Kód: 9267
Značka: Kameny.cz
1 890 Kč / m² 1 561,98 Kč bez DPH
Skladem

Dlažba Antiko Dark je vyrobena z pevného štípaného pískovce šedé barvy. Lze jí použít jak do exteriéru, tak do interiéru. Hodí se na pochozí plochy a při pokládce do betonu také na pojezdové plochy. Rozměry dlažby jsou 60 x 40 cm a tloušťka kamene je 2 - 4 cm. Hrany dlažby jsou atikované (tj. jsou ručně osekávány tak, aby nešel vidět řez). Dlažba je ideální volbou na terasy, balkóny, do pergol, krásně bude vypadat také ve vnitřních prostorách.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Formátovaný dlažba Antiko Dark je vyrobena z ručně opracovaného štípaného pískovce hnědé barvy. Nabízíme jí v rozměru 60 x 40 cm a s tloušťkou 2 - 4 cm. Je vhodnou volbou do venkovních i vnitřních prostor. Krásně vypadá na terasách, altánech, ale také v interiéru domu. Při pokládce do betu, je možné dlažbu použít jako pojezdovou. 

Plánujete renovaci Vaší dlažby v zahradě? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Pískovcová kamenná dlažba má krásnou barevnost, která Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu dlažba neokouká. Dlažba Antiko Sandy je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud.

K této dlažbě dále doporučujeme: 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnace   WProtect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formátované dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy
Tvar: Obdélník
Rozměr: 40 x 60 cm
Typ kamene: Pískovec
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 - 4 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Tloušťka kamene: 2-4 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Stálobarevnost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano