Dlažební kostky Sandy

Kód: 3291
Značka: Kameny.cz
1 500 Kč / balení 100 kg 1 239,67 Kč bez DPH
Skladem

Kamenné dlažební kostky Sandy jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pevného pískovce. Jednotlivé kusy mají rozměry 10 x 10 cm a výšku 4-7 cm. Kostky jsou prodávány na váhu a 1 m² váží přibližně 100 kg (cca 9 x 9 kostek). Stačí si tedy do kalkulačky zvolit počet m², které potřebujete a vše se Vám na váhu vypočítá. Výhody přírodního kamene zde není nutné příliš uvádět. Jenom tolik: tento materiál je mimořádně vhodný pro vedlejší pěšinky, praktičtější a také stylovější než písek nebo štěrk, který bývá běžně užíván.

Váha kostek na 1 m² je přibližně 100 kg. Kostky jsou prodávány na kg takže při expedici kostky nepočítáme ale vážíme.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Dlažební kostky Sandy jsou stále žádanějším přírodním materiálem vyrobeným z pískovce. Ta dodává kostkám jejich osobité kouzlo díky různorodosti každé jedné kostky. Barva se vždy mírně liší a velikost je 10 x 10 cm, což působí velmi autentickým dojmem a vytváří tak naprosto originální dlažbu. Zároveň Vám díky různým velikostem umožňuje využít Vaší kreativitu. 

Váha kostek na 1 m² je přibližně 100 kg. Kostky jsou prodávány na kg takže při expedici kostky nepočítáme ale vážíme.

Cesty z přírodního kamene dávají i zahrádce před domem kvůli nepravidelnosti svých forem přírodní charakter. Je možné vybudovat i nízké schody a dokonalý dojem dělá dlažba z přírodních dlaždic také v pergolách či různých přístřešcích v zahradě. 

Nejlépe se kombinují s dlažbou Tiga Sandy, kamennou kostkou Sandy nebo nášlapy Sandy - všechny tyto materiály u nás najdete ve stejné barevnosti.  

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky
Série: Sandy
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Rozměry kostek: 10 x 10 cm, výška 4-7 cm
Použití: pochozí i pojezdová dlažba
Přibližná spotřeba: cca 100 kg/ 1 m²