Travertino Aurum

 
Travertino Aurum
 

Exkluzivní přírodní kamenný obklad TRAVERTINO AURUM je jedním z nejpoužívanějších obkladů v našem sortimentu. Díky vlastnostem travertinu lze tento obklad využít vhodný do interiéru i exteriéru. Série Travertino je kvalitní, pevný a mrazuvzdorný kámen unikátních barev. Velikosti jednotlivých kusů mají výšku 6 cm a délka 61 centimetrů. V jednom balení dodáváme 10 kusů, které vystačí na 0,366 m².

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Kde se dá travertin použít?

Díky výšce 6 cm u každého kusu je tento kámen ideální volbou pokud potřebujete položit sokly v prostorech interiérových i exteriérových. Dále je vhodný na zatěžované plochy v kuchyních, koupelnách nebo v okolí krbů. Nejčastěji však bývá z Travertina Aurum obložena fasáda či sokly kolem domu. Nejlepší volbou je kombinace s kamennou podlahou. Při volbě dlažby s travertinu můžete sladit celý interiér do jednoho odstínu. Například použití dlažby Lima Crem, Trendo Crem nebo Patento Gereon.

Moderní kamenný obklad Travertino Aurum

Chci objednat vzorek obkladu Travertino Aurum

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 320 Kč /
 
Objednat
 

Travertinový obklad s velmi zajímavou barevností a hladkým povrchem. Tento kamenný obklad je díky své pevnosti velmi vhodný na zatěžované plochy, jako jsou koupelny či kuchyně. Travertino Aurum je mrazuvzdorný přírodní kámen, který můžete použít také v exteriérech, například jako obklad fasád nebo soklů domů. 

Obkladový kámen Travertino Aurum prodáváme po jednotlivých páskách o rozměrech 61 x 6 cm s tloušťkou 1,2 cm. Jednotlivé pásky nejsou baleny v krabici, ale po jednotlivých kusech. 

Chci objednat vzorek obkladu Travertino Aurum

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Travertin
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ano
Tloušťka kamene 1,2 cm
Obsah balení 0,366 m²
Počet kusů v balení 10 ks
Formát kamene 61 x 6 cm (10ks)
Váha 1 m² cca 30 kg
Cena za balení 483,12 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 320 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 320 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz