Premium Luna

 
Premium Luna obklad z přírodního kamene na fasádu
 

Obkladový kámen Premium Luna je jedinečný přírodní obkladový kámen - kvarcit zvrásněný. Výjimečný je tento obkladový kámen svou barevností a krásnou strukturou kamene.  Pro snadnou pokládku je připravený v tzv. „Z“ modulech o rozměrech 60 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Kámen na ploše vypadá celistvě a neopakují se v něm žádné vzory. Přírodní obklad Premium Luna můžete použít do interiéru i exteriéru. Velice oblíbený je do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory,  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

 

 

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

 Chci objednat vzorek obkladu Premium Luna

Přírodní obklad z kvarcitu Premium Luna

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 390 Kč /
 
Objednat
 

Premium Luna je přírodní kamenný obklad vyrobený z kvarcitu. Díky své světlé barvě se stal oblíbeným doplňkem v interiérech, a to především na krbech a stěnách ve společenských místnostech. Kvarcitový obklad je pevný a mrazuvzdorný, proto se také často používá na obkládání fasád, soklů a plotů.

Elegance je to, čím se obklad Premium Luna vyznačuje nejvíce. Tento modulární kámen můžete nalézt jak v luxusních hotelech a kasinech, tak i v moderních rodinných stavbách. Kamenný obklad vypadá ještě exkluzivněji v kombinaci s nerezovými prvky. Premium Luna je ideální materiál pro tvorbu výjimečných projektů.

Chci objednat vzorek obkladu Premium Luna

premium luna_1

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Kvarcit
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 60 x 15 cm
Tloušťka kamene 2 - 4 cm
Počet modulů v balení 5 ks
Obsah balení 0,45 m²
Typ balení Kartonová krabice
Cena za balení 625,50 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 390 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 390 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz