Premium Luna obklad z přírodního kamene

Kód: 273-1
Výprodej
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč –39 % 1 390 Kč / m² 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem

Premium Luna je přírodní kamenný obklad vyrobený z kvarcitu. Jeho rozměry jsou 60 x 15 cm a tloušťka 2 – 4 cm. Díky své barvě v hnědých odstínech se stal oblíbeným doplňkem v interiérech, a to především na krbech a stěnách ve společenských místnostech. Kvarcitový obklad je pevný a mrazuvzdorný, proto se také často používá na obkládání fasád, soklů a plotů.

Elegance je to, čím se obklad Premium Luna vyznačuje nejvíce. Tento modulární kámen můžete nalézt jak v luxusních hotelech a kasinech, tak i v moderních rodinných stavbách. Kamenný obklad vypadá ještě exkluzivněji v kombinaci s nerezovými prvky. Premium Luna je ideální materiál pro tvorbu výjimečných projektů.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obkladový kámen Premium Luna je jedinečný přírodní obkladový kámen - kvarcit zvrásněný. Výjimečný je tento obkladový kámen svou barevností a krásnou strukturou kamene.  Pro snadnou pokládku je připravený v tzv. „Z“ modulech o rozměrech 60 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Kámen na ploše vypadá celistvě a neopakují se v něm žádné vzory. Přírodní obklad Premium Luna můžete použít do interiéru i exteriéru. Velice oblíbený je do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.
 

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   Fleckstop W   Porosil RVV

 

 
Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 60 x 15 cm
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Hnědá, Oranžová
Série: Luna
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Počet modulů v balení: 5 ks
Obsah balení: 0,45 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Váha m2: 65 kg